Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » FIÚK! Igaz az, hogy a fiúk...

FIÚK! Igaz az, hogy a fiúk félnek a nagyon szép lányoktól?

Figyelt kérdés
Nagyon sok embertől hallottam már, hogy a nagyon szép lányoktól félnek a fiúk, mert elérhetetlennek tartják őket és félnek a visszautasítástól. Ez igaz?
2013. szept. 21. 19:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos igazad van:/
2013. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Igaz.
2013. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
igaz
2013. szept. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Na meg attól hogy annyi a kérő hogy előbb utóbb elcsavarják a lány fejét.
2013. szept. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
89%
Én nem félek, mivel nálam van egy alap elv. :D Egyszer élek mindent meg kell próbálni.
2013. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Van akinél igaz, van akinél nem. Függ attól is, hogy az illetőt hányszor küldték el, valamint a mentalitásától is. Személy szerint, nem félek odamenni a nagyon szép lányokhoz, úgy vagyok vele, hogy nem veszthetek semmit. De mint mondtam ez egyénfüggő.
2013. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
én is érzékelem magamon, hogy a fiúk nem mernek nyitni felém, és akkor sem nagyon nyitnak, ha én megyek oda hozzájuk. Mindenki akinek ezt elmondtam, azt mondta hogy túlságosan szép vagyok. Hogy tudnám elérni, hogy nyissanak felém?
2013. szept. 21. 19:23
 8/32 anonim ***** válasza:
kezdeményezz te.:D
2013. szept. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Nyitok feléd átlagosként. Hogy reagálnál rá?
2013. szept. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Én nem látom értelmét, hogy bepróbálkozzak egy nagyon szép lánynál, hiszen van 500 hódolója fb-n, ráadásul ezek a lányok, annyira beképzeletk és utálatosak, hogy úgyis csak a tökéetes testi adottságú fiúkkal akarnak ismerkedni, én meg még véletlen sem vagyok tökéletes külsőre, akkor meg minek alázzam meg amam egy ilyen undok lány által. -.-
2013. szept. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!