Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy ösztönösen...

Miért van az, hogy ösztönösen félek az arcra szép lányoktól, de főleg akkor, ha még testre is jó alakkjuk van, már-már túlzottan is tökéletesek külsőre?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy a félelmem miatt vagy, mert csúnya vagyok, de valahogy mindig a kevéséb szép lányokkal tudtam eddig csak intimebb kapcsolatot kialakítani, igaz a sok szép lány ultra bunkó és élbőn lekoptat, de akik szépek és mégis ismerkednek velem, hát velük sem alakulnak jól a dolgaim, talán az is benne van, hogy nem is igazán tudom magamat adni, meg folyton az van afejemben, hogy kevés vagyok neki és nem tudok olyan lekezelő sem lenni velük, mindig kedves vagyok amúgy is, sajnos, ami mint tudjuk nem vonzó, a túl jó fiúkra nem buknak a lányok én mégis ilyen tudok csak lenni, csak annai y akülönbség, hogy míg a kevésbé szép lányok szeretik bennem, hogy ilyen jó fiú vagyok, rendes meg jófej, addig a szép lányoknál ez kevés, ott kéne valami plusz, talán ezért is parázom be annyira, ha szép lánnyal csetelek például facebookon vagy beszélgetek a városban, leszólítás után.
2013. jún. 15. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Mert a legtöbb "tökéletes" lány r*bi... -.-
2013. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
1. ronda vagy, ismerkedj ronda lányokkal. ennyi. és ne sírjon a szád.
2013. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
A legtöbb ilyen lány ribi? Miért is? Mert nem állnak szóba veled?
2013. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem a külső a legfontosabb, rólam például azt mondják jó csaj vagyok és sosem az alapján választom ki a párom, hogy milyen külsőre. A lelke legyen szép és legyen okos, nekem az a fontos inkább.
2013. jún. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert magaddal sem vagy megelégedve ezért félsz tőlük.

Pluszban nem hiszed el,hogy veled is szóba állhat egy olyan 'szép lány'.

Mivel nem is igazán rendelkezel önismerettel ezért nem hiszel magadban sem.

Szerintem fejleszd a képességeidet, és ne görcsölj ezen annyit.

2013. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
miért ribancozzátok le aki jól néz ki? az még soha nem tűnt fel nektek, hogy egy rondább fiú is kategorizálja a lányokat, hogy egyik szép, másik ronda, és mindig úgy írják, hogy "csak" a rondákkal tudnak kialakítani kapcsolatot? nem érzitek, hogy szinte MINDENKI mennyire a külső alapján ítél?
2013. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A ribiség nem a külsőtől függ, a csúnya lányok között is ugyanúgy a ribancok vannak többségben. Egyébként azért nem alakult jól a szép lányokkal, mert nem tetszettél nekik, csak hülyítettek. Egy lány se fog nála rosszabbul kinéző fiúval összejönni.
2013. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!