Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért azok a szép nők akikgyak...

Miért azok a szép nők akikgyakorlatilag tökéletesek kívülről?

Figyelt kérdés
Műcicik,egy kiló smink,sehol egy kis súlyfelesleg,sehol egy kis szeplő,se szemüveg,stb. És miért azok szépek akik levetkőznek kamera előtt? Nem lehet valaki úgy is szép h ruha van rajta? És csodálkoznak h az embereknek nincs önbizalmuk.
2010. jan. 15. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ezek max dekoratívak. de nem mindenkinek, ezt sosem szabad elfelejteni h a férfiak 100%-ának azok a tökéletes nők. mert ez közel sincsen így. csak nagyon sok csaj kisebbségi komplexusban szenved. ezen kéne változtatniuk a nőknek. és sokkal több szexi nő futkosna az utcákon .
2010. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nincs tökéletes nő, és nem csak a tökéletes testű címlaplányok a szépek. én magam is fényképezek néha, és tudom, hogy még egy teljesen átlagos lányból is lehet tökéletes címlaplányt kreálni. profi smink, haj, jól kiválasztott ruha, tökéletes megvilágítás és jó beállítás.
2010. jan. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
jah plusz még a retusálásról nem is beszéltünk (előző vagyok)
2010. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ez az h az sem természetes h mindent kiretusálnak,nekem is van ismerősöm nem szép de olyan képek készültek róla h fel sem ismertük.Nagyon szép lett.:)
2010. jan. 15. 20:52
 5/5 anonim ***** válasza:
A tökéletesség mindenkinek mást jelent. A retusálás szerintem azért van, hogy az ezzel foglalkozó szakembereknek legyen jó kis megélhetésük. Amerikából jött ez az egész, ők meg ugye mindenből szeretik a műt, az eredetli utánzatát (van pl. Las Vegasban kamu piramis, kamu Szfinx, kamu Eiffel-torony stb.) Van nullkalóriás tejszínhab -olyan mint az eredeti, csak még károsabb. És van póthaj meg plasztika. UNokatesóm kint él és még nem volt 18 amikor megoperáltatta az orrát.
2010. jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!