Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak engem nem hatnak meg...

Csak engem nem hatnak meg ezek a szép csajok? Más srácok miért nyáladzanak ennyire a szép lányokért?

Figyelt kérdés
Hisz mit ér egy csaj, ha szép, de belül üres. Nekem a belső tulajdonságok sokkal fontosabbak, nem fogk elájulni két cickótól meg egy nagy s.ggtől önmagában. Az a baj, hogy a mai csajok alapból, akik külsőre szépek, hát belül elég sekélyesek, talán a sok rossz tapasztalatom miatt sem hatnak úgy már meg a szép lányok, mint régebben. Sőt, szinte ösztönösena csúnyább lányokat keresem. Fura.
2013. jún. 12. 14:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy én is így vagyok ezzel.Ahogyan ők szépek nekem már sok.

Sokkal jobb egy csendes szolid lány.

2013. jún. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
2%

ez milyen hülyeség.mármint ez a szép lány=sekélyes lány. egyrészt: kikérem magamnak, másrészt: a szép nem egyenlő a plázacica értelmi és érzelmi nulla nőszerű lényekkel.

egyébként mindenki szereti a szépet, egyértelmű, hogy minden emberben próbáljuk ezt keresni, s elsőre a jó külsejű emberek fognak meg. nem tudom, ez kinek újdonság..

2013. jún. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Akkor keresd azokat, akiket csúnyának tartasz. Elárulom, nagyon sok szép ÉS belül is értékes lány van.
2013. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

"mit ér egy csaj, ha szép, de belül üres"


A rosszlányok.hu szerint körülbelül 10e ft-ot...extrák nélkül:)

2013. jún. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Sajnos manapság a túl szép lányok önteltek és csak a külső értékekkel törődnek. Talán azért olyan kívánatosak, mert kívülről szépek. De sajnos belülről nem. Keress olyan lányt, akin nincs sok smink, normális, nem kihívó ruhákban jár, és szelíd. Meg fontos, hogy belül is jólelkű legyen. De a külsőről sem kell feltétlenül lemondanod. Csak jobban szét kell nézni. Keress vidéki, falusi lányokat, ők szerényebbek.
2013. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
a szépség is mindenkinek mást jelent, pl nem vagyok csúnya, mégsem tetszem sok fiúnak, de sokaknak tetszem is tehát ez ízlés kérdése, amúgy a fiúk mit értenek csúnya lány alatt?
2013. jún. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem minden arany ami fénylik! Ebben igazad van!
2013. jún. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Na de a szépség fogalma se mindegy!

Mert nekem nem szép az a csücsörítős pózer csaj.Aki a fiúk 80%a szerint fullos

2013. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A csúnya, mint jelző eléggé megfoghatatlan dolog, kinek ez, kinek az nem jön be, egyéni ízlés dolga. Egyébként nekem az a bajom a monstani lányokkal, hogy igazából nincs egyéniségük. Ezt úgy értem, hogy alig lógnak ki a tömegből, de egyébként ez a srácokra is igaz, mindegyiknek ugyanaz a hajviselet, ugyanolyan öltözködés és napszemüveg stb. A lányok esetében pedig az a baj, hogy semmivel sem tudnak már igazából meglepni. Látok egy lányt az utcán és rájövök, hogy én ezt már láttam valahol. A barátaim/ismerőseim persze cukkolnak vele, ha nem jön be egy olyan, állításuk szerint "fullos" csaj, akiért ők epekednek. Mert nekem ezek a lányok a "12 egy tucat" kategóriába tartoznak, egyszerűen nem hívják fel magukra a figyelmet, az ingerküszöböm meg már igen magas, egy cicanadrágba bujtatott formás fenéknél vagy egy push-up-os melltartónál jóval több kell, nem vagyok már 17. Nem mondom, hogy a csinos lányok sekélyesek, csak néha erőltetett a viselkedésük, ebben is próbálnak trendik lenni, de engem a kényeskedés, a tettetett butaság és értetlenség nem vonz, sokkal vonzóbbnak találom, ha egy lánynak vannak saját elképzelései, saját véleménye, saját stílusa és intelligenciája. Nem mondom, hogy nem nézem meg a cicamica lányokat, de ha beszélgetésbe keveredem velük, akkor szertefoszlik a varázs és hagyom őket, viszont nem egy olyan lánnyal beszélgettem már, aki nem volt deszkavékony, hanem teltebb, az öltözködése egyedi volt és ahogy beszélgettünk megkedveltem és vonzó lett a számomra. Tehát külső alapján nem szoktam ítélni. Az, hogy a többi srác a felkapott, "12 egy tucat" lányokért van oda, engem igazából hidegen hagy, a párkeresésben engem nem érdekel a "divat", jobb szeretem magamat adni és olyat keresni, aki engem is elfogad úgy, ahogy vagyok, mint egyéniség.
2013. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én tudtommal a felszínes, cicababa lányok nem szépek, bármennyire is ezt hiszik magukról, ha még sminket is maszkíroznak magukra. Sosem láttam felszínes lányok között valóban szép lányt, még sminkkel sem.


Ritkán, de találkoztam már olyan lányokkal, akik valóban szépek voltak, teljesen értelmesek, normálisak. És ők nem voltak elszállva maguktól.


Tehát ilyenkor éleződik ki az, hogy kinek mi a szép.

2013. jún. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!