Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak engem nem hatnak meg...

Csak engem nem hatnak meg ezek a szép csajok? Más srácok miért nyáladzanak ennyire a szép lányokért?

Figyelt kérdés
Hisz mit ér egy csaj, ha szép, de belül üres. Nekem a belső tulajdonságok sokkal fontosabbak, nem fogk elájulni két cickótól meg egy nagy s.ggtől önmagában. Az a baj, hogy a mai csajok alapból, akik külsőre szépek, hát belül elég sekélyesek, talán a sok rossz tapasztalatom miatt sem hatnak úgy már meg a szép lányok, mint régebben. Sőt, szinte ösztönösena csúnyább lányokat keresem. Fura.
2013. jún. 12. 14:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Már megszoktam, hogy a szép lányok mind öntelt, felszínes,anyagias pcsák, úgyhogy szóba se állok velük.

Részemről magasról le vannak sajnálva mind.

2013. jún. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Egyébként hozzá kell tennem: az, hogy sok csinos és szép lány annyira el van szállva magától és lekezelően bánik másokkal, pontosan a mi, vagyis a férfiak hibája. Mert lényegében mi legyezgetjük a hiúságukat, s ez igazából a 22-es csapdája. Elég kevés lányt ismerek, aki tényleg értékeli a bókokat és szívesen veszi őket, néha elnézem, ahogy a nőknek próbálnak kedveskedni/bókolni és flegma válaszokat, lesajnáló tekintetet kapnak csak. Ezért aztán, ha megsértődnek a nők, ha nem, bizony hajlamosak arra, hogy elszálljanak maguktól és a hiúságuk már olyan szintre tévedjen, ami már nem éppen egészséges. A közvetlen környezetemben látom, hogy ha túl sokat kedveskedsz egy lánynak vagy túlságosan a tenyereden hordod, akkor elkapatod és visszaüt az egész dolog, a kicsit már nem értékeli, a nagyot már elvárja és ha valami nem úgy van, ahogy ő szeretné, akkor hiszitbe csap át a dolog. Sokkal egészségesebbnek látom azt a párkapcsolatot, ahol a srácok bizony bunkóznak a nőkkel, néha semmibe veszik őket, nem kapatják el őket. Így egészséges szinten tartható a hiúságuk, ha tetszik, ha nem.
2013. jún. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
nekem ezek a díszpinyt ribik nem szépek, a természetes lányokat részesítem előnyben, és azoknak is a belső tulajdonságaik a legfontosabbak
2013. jún. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Na,azt hiszem,egy véleményen vagyunk. :D Engem se hatnak meg az ilyen kockahasú beképzelt szépfiúk. (Pont ma vágtam pofán az egyiket,jut eszembe.. Fogdosott,meg azt hajtogatta,hogy én belé vagyok zúgva,és rá vagyok kattanva,aztán mikor számonkértem azt se tudta,miről van szó,szóval elegem lett..)


Persze,valamennyire fontos a külső,de egyrészt lehetnék akármilyen szép,nem érezném magam jól vele,túl mű,túl más,nem az én világom.:D Másrészt pedig azt hiszi,hogy mert helyes a pofija,bármit megtehet,és bárki beveszi a dumáját. Az pedig mellékes,hogy bunkók,azt hiszik,mindenkinek ők kellenek,és minden lány szétdobja a lábait előttük.(nem is hűségesek,de ez más kérdés) Szerintem teljesen normális,hogy téged meg a hasonló lányok taszítanak,nincs ebben semmi gáz.:) Viszont jó buli nézni,ahogy a többi meg szinte egymással harcol érte.:D

16l

2013. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

" Már megszoktam, hogy a szép lányok mind öntelt, felszínes,anyagias pcsák, úgyhogy szóba se állok velük.

Részemről magasról le vannak sajnálva mind."


Engem szépnek mondanak, de őszintén mondom, hogy nem érdekel, hogy egy pasinak mennyi pénze van, mivel arra halad az életem, hogy legyen saját karrierem, így nem fogok más pénzére szorulni. Csakis kizárólag a szerelem dönt a párválasztásban.

Viszont az ilyen gondolkodású, ilyeneket kinyilatkoztató pasiknak soha nem adnék egy hangyafingnyi esélyt sem, sőt, már érik az, hogy puszta szórakozásból fogom jelképesen, verbálisan kiherélni a hozzád hasonlókat.

2013. jún. 13. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Viszont az ilyen gondolkodású, ilyeneket kinyilatkoztató pasiknak soha nem adnék egy hangyafingnyi esélyt sem, sőt, már érik az, hogy puszta szórakozásból fogom jelképesen, verbálisan kiherélni a hozzád hasonlókat."


Valahogy ezt nem érzem akkora bazinagy veszteségnek, mint ahogy azt szeretnéd. Megmondva az őszintét, feleannyit nem értek, mint amennyit bajlódni kell veletek, úgyhogy ezzel is csak az álláspontomat erősíted :)

2013. jún. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Valahogy ezt nem érzem akkora bazinagy veszteségnek, mint ahogy azt szeretnéd."


Nem érdekel, hogy mekkora veszteségnek érzed, mivel egyáltalán nem ismersz, így nem igazán tudod megítélni.


" Megmondva az őszintét, feleannyit nem értek, mint amennyit bajlódni kell veletek"


Mondd, te miért beszélsz többesszámban? Miért általánosítasz? :) Mégis honnan tudod, te, hogy mennyi kell "bajlódni" valakivel, akit nem ismersz?

Valamint, azt még hozzátenném, hogy elég sivár lelked lehet, ha a szeretni egymást neked bajlódás.

2013. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Engem se, Kérdező. Hamar rájöttem hogy a szép lányok beképzeltek, és csak a pénzes, kigyúrt helyimenőcsávóknak adnak esélyt, a normális férfiakat meg mind lepattintják. A csinos szép lány bizony el van szállva magától nagyon és mindenki mást lenéz. Ők is ugyanezt érdemlik! Hagyni kell, hadd csinálja fel őket az összes sportkocsis tapló, aztán röhögni rajtuk mikor 40 évesen szétkurjantva balek pótapukát keresnek a zabigyerekeiknek.


#17 válaszadó, szerintem az 51%-osnak tökéletesen igaza van. Tömve van ez a kategória párkapcsolati problémákkal. Biztos nem azért mert szép és idilli dolog. Ja, a lányregényekben meg a brazil szappanoperákban, ott esetleg. Ki kéne má' nőni a tündérmesékből.

2018. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Engem se hatnak meg, Kérdező

A szép csajoknak a figyelem a mindenük, azért ilyen kivagyiak és beképzeltek mert mindig van pár tucat balek aki csorgatja rájuk a nyálát

Ha kollektívan leszarnák őket a férfiak akkor hamar rájönnének hogy nekik nem terem már fű


"másrészt: a szép nem egyenlő a plázacica értelmi és érzelmi nulla nőszerű lényekkel."


Tényleg? Én eddig egy olyan szép nővel nem találkoztam, aki egy kicsit is értelmes lett volna. Tehát az állítás igaz.


"elsőre a jó külsejű emberek fognak meg. nem tudom, ez kinek újdonság.."


Szóval felszínes vagy. Remek, legalább nem lógsz ki a sorból.


"Viszont az ilyen gondolkodású, ilyeneket kinyilatkoztató pasiknak soha nem adnék egy hangyafingnyi esélyt sem, sőt, már érik az, hogy puszta szórakozásból fogom jelképesen, verbálisan kiherélni a hozzád hasonlókat."


Hajrá! Azzal a gyökkettes IQ-dal még ezt se fogod tudni elérni.

Sok-sok szilvásgombócot kell megenned ahhoz szépségem, hogy egy kicsit is megbánts bárkit is.

De nyugodtan lehet önérzeteskedni, és elhajtani minden pasit, aki túllépett a felszínességen, majd más, értelmesebb nőkkel összejönnek, te meg maradsz egyedül. Saját magadon kívül senkin nem állsz ezzel bosszút, sajnállak.


"Nem érdekel, hogy mekkora veszteségnek érzed, mivel egyáltalán nem ismersz, így nem igazán tudod megítélni."


Éppen eleget mutattál magadból.


"Valamint, azt még hozzátenném, hogy elég sivár lelked lehet, ha a szeretni egymást neked bajlódás."


Elég megnézni, a felnőtt párkapcsolatok-témakört úgy 80%-ban a válás, szakítás témák teszik ki. De tényleg nem bajlódás :DDDDD

A mínuszt pedig kaptad is.

2019. szept. 22. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!