Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » FIÚK! Igaz az, hogy a fiúk...

FIÚK! Igaz az, hogy a fiúk félnek a nagyon szép lányoktól?

Figyelt kérdés
Nagyon sok embertől hallottam már, hogy a nagyon szép lányoktól félnek a fiúk, mert elérhetetlennek tartják őket és félnek a visszautasítástól. Ez igaz?
2013. szept. 21. 19:20
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Sose legyél bandában.És mivel szép vagy válogathatsz! :D Ha tetszik valaki akkor ha rád néz akkor vagy mosolyogj a szemébe vagy épphogy nézz félre és mosolyogj.Utána meg nézz vissza.
2013. szept. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
hát az a helyzet, hogy van egy osztálytársam, aki nem néz ki rosszul, és facebookon mindig beszélünk, de élőben meg nem jön oda, és ha én odamegyek hozzá akkor sem nagyon foglalkozik velem. Inkább a barátnőmmel, aki egy átlagos kinézetű lány. Ezt mindenki azzal magyarázza, hogy túl szép vagyok. Nem akarok rá nyomulni, mert gáz, ha lány nyomul, de valahogy a tudtára akarnám adni, hogy van esélye, és nem kell félnie. Hogy csináljam?:(
2013. szept. 21. 19:29
 13/32 anonim ***** válasza:
Hajjj... Hallottam már én ezt a szöveget... Amúgy vicces, mert felém meg a lányok nem mernek nyitni, mert túl "nagymenőnek" tartanak és úgy gondolják, hogy biztos nem lenne esélyük nálam kis "átlagos" lányként. Pedig tavaly, míg még suliba jártam volt egy nagyon szép kis lány, aki messzemenően kimerítette a "normális lány" fogalmát, többen is mondták már, hogy mondta nekik, hogy tetszem neki, csak nem meri mondani. De sehogy nem tudtam kapcsolatba lépni vele, mert amikor nyitni próbáltam felé mindig azt hitte, hogy hülyítem... Úgyhogy maradnak a hétvégi partyri*bancok... Mily gyarló ez az élet... :'(
2013. szept. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Én csak tartok tőlük. Ma is állok a buszmegben, cigizgetek, bambulok, mikor láttam, hogy mosolyogva jön felém egy 10 pontos csaj. Elkezdett szaporán vermi a szívem, már köszöröltem a torkom, mikor odajött és megszólalt: Szia! Van egy cigid? - Szia! Nincs! B@sszameg! Szia!
2013. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

óóó milyen szar az élet :DD gyönyörű külsővel áldottak meg.

velem is megesett már, hogy nem mertek nyitni felém, hallottam, hogy beszélni akart velem, aztán visszavonult, de végül odamentem hozzá! máskor is megtenném. nem értem ebbe mi a nehéz... főleg ha biztosan kedvelitek egymást. vagy talán jeleket küldeni, hogy jöhet bátran? szemezés és mosoly?

nem értem ebbe mi az olyan nehéz?

2013. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
91%

Igen, igaz, sajnos. Velem is hasonló a helyzet.

De viszont ez visszafele is igaz. Csinos lánynak tartanak, de a túl helyes srácoknál nem merek bepróbálkozni, mert a pozitív vélemények ellenére is elég félénk lány vagyok. Ez van..

2013. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
16-os teljesen igazad, van én sem merek odamenni a nagyon helyes fiúkhoz. Ugyanez a helyzet velem is:)
2013. szept. 21. 19:40
 18/32 anonim válasza:
17: pacsi, sorstárs! :D
2013. szept. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Én azért nem megyek oda a túl csinos nőkhöz, mert úgyis van már valakije - gondolom.
2013. szept. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
az előítéletek folyamatosan... Biztos beképzelt, biztos van barátja, biztos nagyon sokan rajnonganak érte... szörnyű világot élünk
2013. szept. 21. 19:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!