Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » FIÚK! Igaz az, hogy a fiúk...

FIÚK! Igaz az, hogy a fiúk félnek a nagyon szép lányoktól?

Figyelt kérdés
Nagyon sok embertől hallottam már, hogy a nagyon szép lányoktól félnek a fiúk, mert elérhetetlennek tartják őket és félnek a visszautasítástól. Ez igaz?
2013. szept. 21. 19:20
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Van aki fél, van aki nem.... leginkább önbizalom kérdése
2013. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
igaz
2013. szept. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
82%
pókok>nagyon szép lányok>sorozatgyilkosok>matematika
2013. szept. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Igen legtöbben az elutasítástól félünk.

Ezért mondjuk hogy ha egy ilyen lány látja h a férfi akarná őt de nem mer lépni akkor tegye félre azt a naaagy női büszkeségét és kezdeményezzen ő.

Ebbe még nem halt bele senki.


Mert ha nem teszi meg ebben a helyzetben a nő, akkor ki tudja mit halaszt el....

2013. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
fejezd be a sminkelést kezdetben :D
2013. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
Ezzel én is így vagyok! átlagos fiúként odamentem már nagyon szép lányok, buliban, mindenhol. De valahogy mindig az lett, hogy fél óra múlva már mással volt, vagy egyből elküldött, mert nem vagyok milliárdos :D És ezzel az a baj, hogy a lányok többsége, akikhez odamentem, mind ilyen volt. Természetesen vannak kivételek is, mert ahogy az egyik hozzászólásban olvastam, egy kis szemezés, mosoly, és utána már beszélgettünk , táncoltunk, és napról napra egy hosszú kapcsolat szövődött belőle. Csak egy valamire keresem mindig a választ, hogy az olyan lányoknak miért a pénz a lényeg, meg az , hogy mekkora hippinek vagy öltözve, miközben egy bunkó paraszt a gyerek? 20F
2013. szept. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Van aki igen.


Én spec nem attól félek, hogy nagyon szép, hanem hogy mellé még nagyon sötét is. A legtöbb szép nőnek elég annyi, hogy szépek. Emellett semmit nem tudnak felmutatni, mert úgy vannak vele, hogy így is megkapják amit akarnak a külsejük miatt, ami igaz is... Gondolom láttad már elégszer te is.

2013. szept. 22. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
elég szomorú ha valaki az előítéletei miatt nem megy oda egy lányhoz... mert sötét, mert pénzleső, mert beképzelt, mert körberajongják, stb. Nem hinném, hogy a fentiek közül bármelyiknek is tűnnék, egyébként meg ha a külsőm alapján ítél meg, akkor meg is érdemli, hogy féljen.
2013. szept. 22. 07:51
 29/32 anonim ***** válasza:
Ez nem előítélet, hanem tapasztalat... Amíg 10 nőből 9 ilyen, addig ne csodálkozz rajta, persze nem azt mondom, hogy nem adok esélyt, mert miért ne. Ismerek én is olyan nőt, aki szép, modellkedett is és mellé okos is, ráadásul 2-őt is.
2013. szept. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:


én is érzékelem magamon, hogy a fiúk nem mernek nyitni felém, és akkor sem nagyon nyitnak, ha én megyek oda hozzájuk. Mindenki akinek ezt elmondtam, azt mondta hogy túlságosan szép vagyok. "


Ugyan már hagyjuk a meséket, szimplán csak nem akartak megsérteni. Ha nem mennek oda 2 oka lehet, visszataszító vagy, esetleg büdös a szád...

2013. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!