Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek jogos, ha nem...

Szerintetek jogos, ha nem fogadom el a szép lányoktól kapott csúfolódásokat, ami a külsőrem irányul?

Figyelt kérdés
Főleg rondának, nyominak neveztek eddig, de én valahogy nem értem ezt, nem látom magam én arcra olyan elviselhetetlenül ocsmánnnyak, ahogy ők azt állítják, meg van, aki ilyen undoros fejet vág, ez is érthetetlen számomra. Mert igen, elismerem, hogy nem vagyok egy helyes justin bieber meg brad pitt és ván díreksön keverék, de mégis volt már, hogy nem a szépnek tartott lányok helyesnek tartottak és bepróbálkoztak nálam, igaz ritka, de volt már ilyenre is példa. Meg tényleg dícsérték már a szemeimet és a számat is például, meg, hogy aranyos és cuki vagyok, bár tudom ez biztos csak azt jelentheti, hogy ronda vagyok, de aki így nevezett nem épp így éreztette velem, hogy ronda lennék, inkább ellenkezelőleg, ellenben, akik rondának neveztek, azok tényleg elég durván belém gázoltak, mintha semmi jóság nem lenne az ilyen lányokban, talán még élvezik is, hogy így bánhatnak fiúkkal, de könyörgöm, ők a külsejükön kívül mi mást tudnak adni egy fiúnak? Az egy dolog, hogy jó testük van meg szép arcuk, de ha lelkük semmi, akkor nem is értem mi a vonzó bennük, mert nekem nem kéne ilyen lány, aki élvezi, hogy bánthat más embereket.

2013. jún. 22. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Da!
2013. jún. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dicséretes a hozzáállásod. Ha arcra nem vagy helyes annyira, akkor azt sportos testtel kompenzálhatod.
2013. jún. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell azt elfogadni, nem attól lesz igaz.
2013. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szard le. Röhögj a képükbe és mondjad nekik hogy hülye k*rvák. csá.
2013. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves vagy?
2013. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jol teszed ne is szidd őket mert nem mind olyan,
2013. jún. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Maximális respect ember, jó a hozzáállásod, és igen ezek hülye krvák, és ezt ne mulaszd el a tudtukra adni.
2013. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én izmos vagyok, de megtalál néha pár ilyen:

Ilyenkor:

-Uramteremtőm egy banya!!! O.O

vagy

- Egy foga sincs, oszt köpköd a vámpír XD

2013. jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!