Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nők! Egy 10-es skálán mekkora...

Nők! Egy 10-es skálán mekkora csapás nektek, hogy 30 fele nagy eséllyel ocsmány módon elhíztok?

Figyelt kérdés

Nem rossz érzés, hogy már nem nyomulnak rátok annyira jó pasik, mintha soványak lennétek és fiatalok?


Vagy épp ellenkezőleg, a megnövekedett melletek meg egyéb részeitek miatt szexibbek lettetek?


2014. ápr. 29. 16:08
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Hát akkor válaszd és ne siránkozz! :)
2014. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

Hogy kérdésedre válaszoljak 0.

Azért mert ismerem magamat és tudom, hogy nem fogom hagyni, hogy elhízzak.

Ha mégis bekövetkezne, az csak azt jelentené, hogy már buddha állapotban vagyok és tudatom fókuszát végleg elfordítottam ettől a valóságszinttől, úgyhogy itteni nyelvezetre lefordítva nagy ívben tojok rá hogyan nézek ki, ebből kifolyólag nem is tud zavarni.

2014. ápr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
90%

Azért írtad ki a kérdést, mert sz...r az életed és a kutyának sem kellesz, ezért keresel valakiket, akiken kitöltheted a frusztrációdat, rúghatsz egyet beléjük és így hirtelen a kövér nőkre gondoltál?

Elég éretlen lehetsz, ha azt hiszed, hogy egy őszinte szereteten alapuló kapcsolatot főképp a külsőségek határoznak meg. Vannak kövér, sovány, nagy orrú, görbe lábú, csúnyácska, stb., ugyanakkor értékes emberek, akik szeretnek és szeretve vannak és vannak olyanok, akik nem feltétlenül a legszebb embert választják társukul és nem azért, mert nem jutna más.

Nem tudom, elképzelhető, hogy neked ez alapból magas még, úgyhogy hiába is ragoznám tovább.

Mint már írtam az, ha meghíznék, sem ez lenne a legnagyobb bajom... és szerintem szerencsés ember, akinek ez tartozik a legsúlyosabb problémái közé. :)

2014. ápr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

mégis honnan tudod, hogy miként gondolkoznak az olyan emberek, akikről feltételezed, hogy olyanok, mint én? Te sem lehetsz valami minta ember, ha ilyen közhelyes dolgokkal tudod csak leszolni az embert...mondjuk meg is értem, hogy nehéz ütöset mondani, ha nem tudsz rólam semmi személyes infót.


Mindazonáltal remélem, hogy megcsunyulsz egyszer és elhagy a nagy szerelmed.

2014. ápr. 29. 21:45
 35/42 anonim ***** válasza:

Kérdező: "Elég éretlen lehetsz, ha azt hiszed, hogy egy őszinte szereteten alapuló kapcsolatot főképp a külsőségek határoznak meg. Vannak kövér, sovány, nagy orrú, görbe lábú, csúnyácska, stb., ugyanakkor értékes emberek, akik szeretnek és szeretve vannak és vannak olyanok, akik nem feltétlenül a legszebb embert választják társukul és nem azért, mert nem jutna más." Már pedig ebben igaza van.

Te pedig rosszindulatú vagy, mert rosszat kívánsz másnak. Azt ugye tudod, hogy amit másnak kívánsz, az mindig visszaesik rád?

2014. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

kedves kérdező rájöttem neked komoly promlémáid vannak

!!!! azért ennyire nem kell utálni a nöket

anyukád vert?vagy csak szimplán nem szereted őt?mert azok szokták általában így lenézni a nőket akiknek az anyukkal nincs jó kapcsolatuk

vagy a másik ok , hogy csak nem szól hozzád egy nő sem

2014. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
hát rám sok köcsög dolgot mondtak. Csufoltak iskolában, aláztak mindenért. Mégsem baxta meg őket a karma később se.
2014. ápr. 29. 22:04
 38/42 anonim ***** válasza:
De az nem azt jelenti, hogy most neked jogod van visszaadni az ismeretlen, ártatlan embereknek a sok köcsögséget, amit kaptál, mert ők nem tehetnek arról, ami veled történt az iskolában. Így nem vagy különb azoknál, akik annak idején megszivattak.
2014. ápr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
ami késik nem múlik
2014. ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Nem a személyedet minősítik a válaszadók, hanem az itt tanúsított viselkedésed.
2014. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!