Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nők! Egy 10-es skálán mekkora...

Nők! Egy 10-es skálán mekkora csapás nektek, hogy 30 fele nagy eséllyel ocsmány módon elhíztok?

Figyelt kérdés

Nem rossz érzés, hogy már nem nyomulnak rátok annyira jó pasik, mintha soványak lennétek és fiatalok?


Vagy épp ellenkezőleg, a megnövekedett melletek meg egyéb részeitek miatt szexibbek lettetek?


2014. ápr. 29. 16:08
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

Persze ő: [link]

és ő: [link]

nagyon nem ugyanaz a kategória, pedig előbbi már elmúlt 45, utóbbi meg valószínűleg nem. Szóval ne mondjuk már azt, hogy egy férfi csak sármos lehet 30 felett, egy nő meg csak ocsmány. Persze, ha a sármosság a rezgő tokát és sörhasat meg a kopaszodást jelenti, akkor tényleg MINDEN férfi sármos. Én már pár éve közelebb vagyok a 30-hoz mint a 20-hoz, és soványabb vagyok, mint bármikor életemben, és folyamatosan fogyok, valamint ízlésesebben is öltözködöm, és sokak szerint simán letagadhatnék 5-7 évet is. Akkor most miről beszélünk?

Amúgy pedig a túlsúlyos barátnőim nevében is: [link]

2014. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
Amúgy 5-ös kérdésére még mindig nem válaszoltál. Csak hogy segítsek egy picit, még mielőtt jobban eltévednél, itt a csodálatos Helen Mirren 63 évesen, szerintem jobb alakja van, mint jópár tininek, meg 20-on évesnek: [link]
2014. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
A kérdést amúgy az ihlette, hogy látok nőket, akik fiatalon szép vékonyak voltak, meg csinosak, de aztán olyan kegyetlen módon megcsúnyultak, hogy arra nincs is kifejezés. :(
2014. ápr. 29. 16:38
 14/42 anonim ***** válasza:

kedves kérdezö 5-ös vagyok

kérdésedre válaszolva:nem, nincs ez így jól

de egy nőre én akkor sem mondanék ilyet

mert ha ők nem lennének akkor mi férfiak nagyon nagy bajban lennénk

:-) szép napot

2014. ápr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
Itt nem a szóhasználattal van baj, mert szólásszabadság van, hanem azzal, hogy hagyja hogy a rossz tapasztalatai korlátozzák a valóság felfogásában. Én pl. tipikusan olyan vagyok, hogy fiatalon kész katasztrófa voltam, mert duci voltam és ízléstelenül öltözködtem, meg volt egy kis igénytelenségem is, nem ápoltam a külsőmet, most pedig egyre jobb vagyok.
2014. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
mit jelent nálad a 'fiatalon'? 15 évesen? Mert szerintem 18 felett számitanak csak a dolgok igazán. Ha valaki felnőtt korában luzer, akkor nagy eséllyel az is marad.
2014. ápr. 29. 16:56
 17/42 anonim ***** válasza:
Olyan 20 éves korig, akkor próbáltam magam összekapni, ami többé-kevésbé sikerült, majd megint volt egy mélyrepülés pár évvel később, és most megint rászoktattam magam az igényességre.
2014. ápr. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

Nem híztam el ocsmányul, de egyetlen egyen kívül nem érdekel, hogy a többi jó pasi nyomul-e, vagy sem.

Az az igazság, hogy már keresztülmentem néhány tényleg komoly problémán az életben, így az "ocsmány" elhízás lehetősége sem rázna meg túlzottan. Az igazi bajok nem itt kezdődnek.

2014. ápr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
hát nem tudom te hol élsz, ahol a 40-es férfiak sármosak, de tuti nem magyarországon, ahol már 30 fölött általános a sörhas, a foghiány, az elprolisodás és az általános testi igénytelenség. ehhez képest körül lehet nézni, mennyi nő tartja magát még 50 évesen is tiptoppul. sármos középkorú férfira egyetlen példát sem tudok felhozni, de csinos, kívánatos nőre rengeteget, a közvetlen környezetemből is.
2014. ápr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
talán mert Magyarországon a férfiak alja munkákra kényszerülnek és semmi jövöképük nincs, mert még a megélhetés is kétes számukra?
2014. ápr. 29. 19:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!