Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nők! Egy 10-es skálán mekkora...

Nők! Egy 10-es skálán mekkora csapás nektek, hogy 30 fele nagy eséllyel ocsmány módon elhíztok?

Figyelt kérdés

Nem rossz érzés, hogy már nem nyomulnak rátok annyira jó pasik, mintha soványak lennétek és fiatalok?


Vagy épp ellenkezőleg, a megnövekedett melletek meg egyéb részeitek miatt szexibbek lettetek?


2014. ápr. 29. 16:08
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki magából indul ki, de én nem tervezek életem egyik szakaszában sem ocsmány lenni. Pussz
2014. ápr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Ez mekkora csajozós duma lenne... Szerintem próbáld ki!
2014. ápr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Egyébként is ez egy olyan dolog,hogy 30-35fele még jól néz ki egy nő utána már kb le se szarják,de nézzél meg akármilyen 45-50-55éves pasit odavannak érte a p.nák szóval igen,a kor előrehaladtával a nők érettebbek lesznek,de már nem annyira csinosak,a pasik meg sármosabbak.És mielőtt valaki jönne hogy ez általánositás,nem ez nem az,körül kell nézni ez igyvan.
2014. ápr. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

ja, csak épp pasiként csak és kizárólag ugy leszel "sármosabb", ha leteszel valamit az asztalra. Ugy értem, hogy kidolgozod a beled, hogy "értékessé" válj.


Ezzel szemben a nők már tinikorban is feltétlen kellenek a szexre, mert szexin néznek ki. 30 környékén meg jön rájuk egy kis husi, ami szintén ajándék, mert mondjuk sok nőnek ilyenkor le élvezhető méretű melle meg hátsója.


De ha egy pasi nem kezd semmit az életével, akkor 40 évesen se lesz pncimágnes.

2014. ápr. 29. 16:21
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

ember te még nem láttál 30 feletti csinos és szép nöt?

elhiheted hogy nagyon sok jobban néz ki mint a mai 17 éves

divatpics@k

és egy nőre nem mondunk olyat hogy ocsmány

f/20

2014. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim válasza:
10-es skalan 10. Eleg szar, hogy ilyen dagadt , hajas disznó vagyok, mert azért még az ember szivesen flörtölgetne helyes pasikkal, férj ide vagy oda... Oszinten.aki mast mond hazudik ! :) mondom ezt olyan tapasztalattal, ami keves nonek van , es soha engem ferfi vissza nem utasitott, barkit megkaptam v megkaphattam volna. tehat a valasz ?10. különben meg a kisugarzas ugyanugy szamit és a tapasztalat, még így is el tudnam csavarni jopar pasi fejet.
2014. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
egy nőre nem mondunk olyat, hogy ocsmány? A pasikra viszont a legkisebb hibák miatt is rázuditják, hogy luzer és impotens? Jól van ez igy?
2014. ápr. 29. 16:23
 8/42 anonim ***** válasza:

Döntsd már el, hogy akkor most neked "ocsmány", vagy "élvezhető" egy husisabb nő, mert ha ilyen tudathasadásos vagy, ne csodálkozz, hogy senkinek nem kellesz!


Egyébként jelzem, nem csak a külsőn múlik a vonzerő, az csak a felszínes embereknél működik így...

2014. ápr. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
én azt mondtam, hogy vannak nők, akik nagyon ocsmányak lesznek a hizástól, de van aminek meg jól áll a pár extra kiló.
2014. ápr. 29. 16:24
 10/42 A kérdező kommentje:
ja és légszives dugd már fel magadnak ezt a reflex beszólást, hogy aki szót mer emelni a nök ellen, az nem kell a nöknek? Honnan szeded, hogy nincs nőm? Észlény
2014. ápr. 29. 16:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!