Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy találjak barátot?

Hogy találjak barátot?

Figyelt kérdés
Nagyjából mindegy, hogy néz ki az illető, amíg tőle telhetően ápolt. Csak az pontos nekem, hogy okos és kedves legyen. De ilyen srácok sehol sincsenek :(
2014. ápr. 24. 01:39
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Kedves Horus magnus est! Ezzel mit kezdjek? :)
2014. ápr. 24. 01:58
 12/22 anonim ***** válasza:
Könyvtár
2014. ápr. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

#7

Akkor pedig tűnj el innen a francba. Yolo Swag biccsiz!

2014. ápr. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
# 13 Egy "kedves" srác akcióban...
2014. ápr. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én kedves vagyok, de kedvetlen. Okos vagyok, de az élethez hülye.
2014. ápr. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
keresel egy ilyen fiút, de nem akarsz itt ismerkedni... és ha épp ezt látva ír neked egy ilyen srác? miért zárod ki azokat akik itt ismerkednének? ha van egy olyan srác akire te vágysz, és látja ezt a kérdést, mégis hol keressen fel akkor?
2014. ápr. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Minek írtad ki ezt a kérdést,ha nem fogadod el a jelentkezőket.Megismertelek volna,ha úgy gondolod,hogy felérsz hozzám agyilag és érzelmileg is,de te nem ismerkedsz neten...ahogy ezt leírtad,egyből leesett,hogy mérföldes szakadék van köztünk gondolkodás terén,mivel akit én keresek ismerkedik neten,nem beszari,és nem épít falakat maga köré,de legfőképpen nem konzervatív.Te is csak nyavalyogsz itt hogy méé nincs senkim...hát vajon miért? Ha megismerne valaki akkor bevagy szarva,és még a lehetőséget sem adod meg senkinek,hogy megismerjen,élőben pedig sokkal nehezebben megy,mivel a te kedves,aranyos,jólelkű,rendes áhított jelöltjeid,akiket keresel...biztos nem fognak odamenni hozzád csak úgy,a nagypofájú csajozógépek már annál inkább,szóval a te döntésed mit csinálsz.
2014. ápr. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ja, én is hiába vagyok tök kedves, ha nem írsz vissza.


Mondjuk nem is írtam, de most nem ez a lényeg.

2014. ápr. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A 16# véleményével egyetértek,vedd úgy,hogy azt is odaírtam a mondandómhoz ;)
2014. ápr. 24. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Itt is ugyanúgy lehet ismerkedni, mint bárhol máshol.


Például én is itt ismerkedtem meg a barátommal, aki okos és kedves. Döntsd el, hogy fontosabb-e neked valami értelmetlen elvhez ragaszkodni, minthogy legyen egy olyan barátod amilyet szeretnél...


Amúgy meg élőben általában csak a fullcapes, páwa, swag, PUA és egyéb nyomorékok ismerkednek - nagy ritkán a normális srácok is összeszedik a bátorságukat, hogy élőben ismerkedjenek, de még mindig nagyobb az esély rá, hogy interneten találsz ilyet, minthogy élőben szólít le egy.

2014. ápr. 24. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!