Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan találjak barátot?

Hogyan találjak barátot?

Figyelt kérdés

Élőben nem megy, lányos suliba járok. Nem szoktam eljárni sehova, illetve ha mégis akkor egyedül pl. kávézóba, parkba, aranypartra. Neten próbáltam már társkeresőket, de rengeteg az unintelligens ember. Vagy egyenesen pont a másik véglettel találkozom, akik elítélik azokat akik "élnek", néha megisznak pár sört stb.

Olyan az életem, hogy a párkeresés, barátkozás nem fér bele. Inkább tanulnom kellene, építeni a jövőm.

Barátok kikoptak mellőlem az élet során, újakat nem sikerült szerezni. További probléma, hogy a férfiak nem kezdeményeznek, legalább annyit sem, hogy fbon megkérdeznék hogy vagyok vagy lenne-e kedvem beszélgetni...

22N


2013. okt. 19. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most majd írni fognak páran nyugi
2013. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
és most fogsz kapni 500 privát üzenetet, hasonlóan ostoba, műveletlen emberektől, vagy sima idiótáktól. Ez sajnos nem ilyen egyszerű. Ki kell mozdulni, máshogy nem megy.
2013. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fészbúk.
2013. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ameoland ***** válasza:

had osszak meg egy, a számomra nagyon szívlelendő okosságot. Tudod, régen nem volt fontos az embereknek a karrier,ami manapság a családvállalás kárára megy. én is fiatal vagyok, a XXI. század embere, és teljesen tisztában vagyok a karrier fogalmával és fontosságával, de részben neked kell döntened,hogy mire adod a fejed illetve,hogy minél többet akarsz-e markolni az életből. Karrier, igazi barátok,család,sport,nagyival egy tolókocsis gurulóverseny, shopping, rinya.. ez nem fér bele ebbe a felgyorsult életbe mind. mérlegelj, döntsd el magadban,hogy mit akarsz igazán. aztán kérdezd meg,hogy több dolog is futhatna-e egyszerre. Ezeknek az alap dolgoknak a letisztázása nélkül ne nagyon gondolkozz még máson..szerintem.

a férfiak meg megint egy másik téma,amit lehetne boncolgatni,hogy melyik nemnek van igaza :D bénán csajozunk, de ha veszed a fáradtságot és fáklyával jelzel nekünk.. gyakran sokkal többet kapsz érte,mint ami a befektetett energiád volt

2013. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenhol vannak értelmesek és primitív emberek is. Mindenhol ugyanolyan eséllyel indulok, csak szerencse kérdése mikor vagyok jókor jó helyen, a megfelelő ember közelében.
2013. okt. 19. 21:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Most válaszoltad meg a saját kérdésed. Jó éjt!
2013. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha meg is válaszoltam akkor sem történik semmi sem az életemben évek óta ilyen téren. :/
2013. okt. 19. 22:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Menj el egy szórakozóhelyre, ha 10 pasi legalább nem fog próbálkozni nálad, fizetek egy pezsgős vacsorát
2013. okt. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
-mutatsz 1 képet magadról?
2013. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kizárólag kritikán aluliak szoktak nálam kezdeményezni. Szórakozóhelyre nem is járok. Ott nem barátnőt keresnek...
2013. okt. 26. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!