Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan találjak barátot?

Hogyan találjak barátot?

Figyelt kérdés

Élőben nem megy, lányos suliba járok. Nem szoktam eljárni sehova, illetve ha mégis akkor egyedül pl. kávézóba, parkba, aranypartra. Neten próbáltam már társkeresőket, de rengeteg az unintelligens ember. Vagy egyenesen pont a másik véglettel találkozom, akik elítélik azokat akik "élnek", néha megisznak pár sört stb.

Olyan az életem, hogy a párkeresés, barátkozás nem fér bele. Inkább tanulnom kellene, építeni a jövőm.

Barátok kikoptak mellőlem az élet során, újakat nem sikerült szerezni. További probléma, hogy a férfiak nem kezdeményeznek, legalább annyit sem, hogy fbon megkérdeznék hogy vagyok vagy lenne-e kedvem beszélgetni...

22N


2013. okt. 19. 21:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Van aki barátnőt keres, van aki nem. De lehet, hogy csak azokat veszed észre, akik csak egyéjszakázni akarnak. Ha linkelnél magadról egy képet privi-ben, akkor megmondanám, hogy mi egy kategóriába tartozunk vagy nem. 23/F
2013. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!