Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti szeretitek a...

Lányok! Ti szeretitek a spontán, különleges és jópofa bemutatkozásokat? Erre mi lenne a reakció?

Figyelt kérdés

Manapság elég nehéz új, egyedi dolgot kitalálni, viszont annál több ötletet lehet meríteni. Társkereső oldalon ismerkednék, és első levélben bemutatkozásnak mit szólnátok ehhez?:


"Nincs barátnőm, nem vagyok megbízhatatlan és nem hiszek az egy éjszakás kalandokban.

A világ egyik legszebb és legnehezebb nyelvén fogalmazom ezt a levelet, s reményeim szerint rajtam kívül még valaki biztos tudja mire gondolok, mikor azt mondom: komoly kapcsolat.

Bemutatkozásom megelőzi a kérdéseimet, s nem örülnék, ha összekevernéd a közeledésemet a rossz tapasztalataiddal!

Büszkén kijelentem, hogy szeretek utazni, kirándulni, túrázni vagy csak összebújva filmezni, és azt is, hogy szerintem ezeket a leghangulatosabb ketteseben művelni.

Szeretném, ha beszélnél magadról, ahogy gondolkozol és ahogy a világot látod!

Nem mondom, hogy én vagyok az utca császára, mert őszinte ember vagyok és nem fogok szerepeket játszani!


XY, meg szeretnélek ismerni!"


Természetesen nem csak ennyit írnék, hanem egy normális levelet. Ezt amolyan bemutatkozásnak szánnám!


Normális, őszinte válaszokat várok!

23/F



2014. ápr. 21. 14:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
30%
szerintem figyelemfelkeltő 18L
2014. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
45%

Spontán bemutatkozás.

A spontán az nem azt jelenti, hogy valamit szabadon írsz/gondolsz/teszel, anélkül, hogy átgondolnád? Ez minden, csak spontán nem. Bocsi.


"Szia, Móni vagyok, szeretem a köveket.:) Lenne kedved ismerkedni?"


Vagy.


" Szia, Móni vagyok. Olvastam az adatlapodon, hogy szereted a rockot. Én is, nagyon. Most épp melyik számot hallgatod?:))"


Ezt most teljesen spontán írtam neked.:) Lehet, hogy bénának tartod, de én egy ilyenre biztosan válaszolnék.:)


18/l

2014. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
A lényeget leírták előttem, és nem még egyszer belédrúgni akarok, de nem tudom elhallgatni, hogy a szöveg stílusa mennyire irritáló. Töredezett, zötyögős. Mintha szekéren beszélnél. Vagy mint a népdalokban, ahol két egymást követő mondatnak még csak vélelenül sincs köze egymáshoz.
2014. ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Nekem tetszik, szépen fogalmazól és én is hiszek a komoly kapcsolatokban! :) Sok sikert!!
2014. ápr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

"Manapság elég nehéz új, egyedi dolgot kitalálni, viszont annál több ötletet lehet meríteni. "--- Ezzel a mondattal az a gond, hogy az ötlet maga egyedi dolog. Vagyis vagy ellentmondásos a tartalom, vagy máshogy gondoltad és nem fejezted ki elég érthetően.



"Nincs barátnőm, nem vagyok megbízhatatlan és nem hiszek az egy éjszakás kalandokban." ---- Ezt itt inkább a site-on lévő saját profilomba írnám bele, nem a levélbe.



"A világ egyik legszebb és legnehezebb nyelvén fogalmazom ezt a levelet, s reményeim szerint rajtam kívül még valaki biztos tudja mire gondolok, mikor azt mondom: komoly kapcsolat. " --- Igaz, hogy a magyar nyelv nagyon szép, de a mondat első része nem kötődik a másodikhoz még akkor sem, ha arról lehet szó, hogy reményeid szerint más is érti a magyar nyelvet, a szavak jelentését. Valamint a fogalmak mögötti valós tartalmat, mint komoly kapcsolat. Ebben burkolt kritika is van amúgy...hogy reméled, hogy az oldalon vannak olyanok, akik értik. Ha nekem írnál ilyet arra gondolnék, hogy ha azt feltételezed nem értem, vagy talán nem értem, akkor azt gondolnám: miért is írt nekem?



"Bemutatkozásom megelőzi a kérdéseimet, s nem örülnék, ha összekevernéd a közeledésemet a rossz tapasztalataiddal!" ---- Ha ezt a mondatot a levélbe írod, akkor már előre vetíted, hogy a lány lehetséges, hogy a rossz tapasztalatira fog gondolni, mikor a leveledet olvassa. Ezzel csak az a gond, hogy pont arra hívod fel a figyelmet a levélben, amit szeretnél elkerülni!



"Büszkén kijelentem, hogy szeretek utazni, kirándulni, túrázni vagy csak összebújva filmezni, és azt is, hogy szerintem ezeket a leghangulatosabb ketteseben művelni." ---- Az nagyon jó ha szereted ezeket a dolgokat művelni, de ennek is inkább az általános bemutatkozó oldalon lenne jobb helye. Valamint, ne haragudj, de jobb, ha nem írod, hogy büszke vagy ezekre a dolgokra. Ez majd kiderülhet egy személyes találkozás alkalmával is. Így viszont nagyképűnek tűnhet a levelet olvasó számára (lánynak).


"Szeretném, ha beszélnél magadról, ahogy gondolkozol és ahogy a világot látod!" ---- Az nagyon jó, hogy érdeklődő kérdéseket teszel fel! :) Viszont ezek a témák mind nagyon átfogó kérdések, egy idegen nem fog neked egyből így kitárulkozni az biztos. Azt hiszem talán sikeresebb lenne, ha egyszerűbb kérdéseket tennél fel.


"Nem mondom, hogy én vagyok az utca császára, mert őszinte ember vagyok és nem fogok szerepeket játszani! " ---- Ez a mondat megint sajnos nem konzekvens a tartalmát illetően.


XY, meg szeretnélek ismerni!"


Remélem segítettem valamit....


Sok sikert!

2014. máj. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!