Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti szeretitek a...

Lányok! Ti szeretitek a spontán, különleges és jópofa bemutatkozásokat? Erre mi lenne a reakció?

Figyelt kérdés

Manapság elég nehéz új, egyedi dolgot kitalálni, viszont annál több ötletet lehet meríteni. Társkereső oldalon ismerkednék, és első levélben bemutatkozásnak mit szólnátok ehhez?:


"Nincs barátnőm, nem vagyok megbízhatatlan és nem hiszek az egy éjszakás kalandokban.

A világ egyik legszebb és legnehezebb nyelvén fogalmazom ezt a levelet, s reményeim szerint rajtam kívül még valaki biztos tudja mire gondolok, mikor azt mondom: komoly kapcsolat.

Bemutatkozásom megelőzi a kérdéseimet, s nem örülnék, ha összekevernéd a közeledésemet a rossz tapasztalataiddal!

Büszkén kijelentem, hogy szeretek utazni, kirándulni, túrázni vagy csak összebújva filmezni, és azt is, hogy szerintem ezeket a leghangulatosabb ketteseben művelni.

Szeretném, ha beszélnél magadról, ahogy gondolkozol és ahogy a világot látod!

Nem mondom, hogy én vagyok az utca császára, mert őszinte ember vagyok és nem fogok szerepeket játszani!


XY, meg szeretnélek ismerni!"


Természetesen nem csak ennyit írnék, hanem egy normális levelet. Ezt amolyan bemutatkozásnak szánnám!


Normális, őszinte válaszokat várok!

23/F



2014. ápr. 21. 14:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%
Ez milyen ultra gáz xD
2014. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy nagy bullshit. :D
2014. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
*hapci* bocs, allergiás vagyok a bullshitre xD :D
2014. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Az a baj, hogy aki olvassa, tudni fogja hogy ez egy sablon elvél és mindenkinek elküldöd. Legalább valamennyire szabd személyre.
2014. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%
papucsnak nézne.
2014. ápr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Költőnő? ***** válasza:
100%
Ctrl+c-->Ctrl+v feelingje lenne számomra legalábbis.
2014. ápr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Hosszú egy csöppet, és többször ismételed önmagad. Nem tudom mit reagálnék, ha egy ilyen levelet kapnék.
2014. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%
Hát ez sem nem spontán, sem nem jópofa, csak különleges/sen nyálas/. Nem tetszik.
2014. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
65%

Társkeresőn szerintem gáz,mert ott tényleg mindenkinek ez megy ki...

De ha egy kiszemelt lánynak küldenéd,szerintem beválhat.

Legalábbis nekem tetszene :D

23/L

2014. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem nagyon tudnék vele mit kezdeni, mert semmi személyes nincs benne.

Én azt értékelem, ha látom, hogy NEKEM írtak.

Nem kell ömlengősnek lennie, sem különlegesnek, hanem személyesnek. Pl.: "láttam a képeidnél, hogy sokat kirándulsz/utazol. Én is nagyon szeretek utazni. Voltam már ...., készülök ...., stb." - ez persze csak példa, de hasonlóra gondolok.

Mivel akkor látom, hogy 1. tényleg nekem írta, megnézte mondjuk az adatlapomat, vagy tök mindegy, ahonnan megismert, de a lényeg, hogy odafigyelt rám, 2. időt szánt arra, hogy külön nekem írjon levelet, és ne csak bemásoljon egy ezer embernek elküldött sablont, 3. rögtön lejön, ha őszinte, amit ír. Mert a te leveledben, bár tök jól hangzanak a dolgok, mégis honnan tudjam, igazak-e?

28/N

2014. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!