Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti szeretitek a...

Lányok! Ti szeretitek a spontán, különleges és jópofa bemutatkozásokat? Erre mi lenne a reakció?

Figyelt kérdés

Manapság elég nehéz új, egyedi dolgot kitalálni, viszont annál több ötletet lehet meríteni. Társkereső oldalon ismerkednék, és első levélben bemutatkozásnak mit szólnátok ehhez?:


"Nincs barátnőm, nem vagyok megbízhatatlan és nem hiszek az egy éjszakás kalandokban.

A világ egyik legszebb és legnehezebb nyelvén fogalmazom ezt a levelet, s reményeim szerint rajtam kívül még valaki biztos tudja mire gondolok, mikor azt mondom: komoly kapcsolat.

Bemutatkozásom megelőzi a kérdéseimet, s nem örülnék, ha összekevernéd a közeledésemet a rossz tapasztalataiddal!

Büszkén kijelentem, hogy szeretek utazni, kirándulni, túrázni vagy csak összebújva filmezni, és azt is, hogy szerintem ezeket a leghangulatosabb ketteseben művelni.

Szeretném, ha beszélnél magadról, ahogy gondolkozol és ahogy a világot látod!

Nem mondom, hogy én vagyok az utca császára, mert őszinte ember vagyok és nem fogok szerepeket játszani!


XY, meg szeretnélek ismerni!"


Természetesen nem csak ennyit írnék, hanem egy normális levelet. Ezt amolyan bemutatkozásnak szánnám!


Normális, őszinte válaszokat várok!

23/F



2014. ápr. 21. 14:46
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat vártam, de hiába! Egy-két választól eltekintve a többi mind1, ha ott se lenne.


Most még egyszer leírom! NEM CSAK ENNYIT ÍRNÉK!

Utálom a 3-4 szavas leveleket, mint pl.: "Szia szivi! Szimpi vagy! Ütközünk?"

Leírnám mellé, hogy miért is írtam neki, mi tetszett meg benne. Ez amolyan bemutatkozó lenne.

2014. ápr. 21. 14:58
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak bemutatkozásnak szánod, de akkor is rééééémesen hosszú és semmi spontán sincs benne szerintem.
2014. ápr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szeretném, ha beszélnél magadról erőltetés, érdemes inkább célzott kérdéseket feltenni, amire reagálhat,
2014. ápr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Költőnő? ***** válasza:
100%

Bemutatkozónak hosszú.

A véleményeket kérdezed. Nem kikelni kell magadból meg megsértődni hanem belátni h a tutinak hitt irományod nem a kívánt hatást érte el.

Komolyan, az értékelhető válasz lett volna h jujjjdehipcsiszupcsi és h hanyatt vágnánk magunkat a tizedétől is?

Leírnánk h jajjdejó (miközben nem az), elküldöd, a lánynak szintén nem tetszik és két nap múlva kiírsz egy újabb kérdést h nem érted a nőket merthogy te milyen tuti levelet hoztál össze és mégse méltatnak még csak válaszra se.

Melyik jobb?

2014. ápr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Fröcsög a nyál az irományodból. Nagyon erőltetett, és hosszú, sablon, rizsaszöveg. Ilyen levélben max gyorsan átfutnám a szöveget, és keresném azt a lényeges szót, hogy valóban mit akar, és azt hogyan fejezi ki. Ráadásul eléggé általánosságban beszélsz, mintha nem is egy adott személyhez szólna a levél, hanem elküldöd ezt még mellettem 10 lánynak, csak max átjavítod a nevet Kedves Viktóriáról Kedves Dórára. Fejvesztve menekülök az ilyen nyáladzó pasiktól. Hidd el, a kevesebb, és egyszerűbb néha több.
2014. ápr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Hát akkor eltekintek a bemutatkozástól a levélben. Írok neki valamit, aztán majd megírom, mi volt a reakció.
2014. ápr. 21. 15:17
 17/25 anonim ***** válasza:
Szia, ismered Ted-et?:D
2014. ápr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Te kérdeztél véleményt, úgyhogy nem kellene felháborodnod rajtuk.

Ha szerinted ez így jó, küldd el a lánynak és kész. Szerintem alapvetően egyikünket sem érdekel, hogy mit csinálsz. Kérdeztél, válaszoltunk, ennyi.


És a személyes üzeneteket légyszíves mellőzd, ennyire nem érdekel a kérdésed!

2014. ápr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
92%

Megtanulhatnák már végre a férfiak, hogy a nők után nem loholni kéne egyből, mint valami pincsikutya, hanem először lazán BARÁTKOZNI velük, majd idővel több figyelmet fordítani feléjük, hogy az adott nő érezze, hogy nőként kezeli az adott férfi. Ezek a társkeresők szerintem eleve rohadt gázak, mert nagyon erőltetettek, hogy "na, akkor ismerkedjünk"... ha esetleg úgy adódna, hogy fiút akarok magamnak szerezni, első dolgom az lesz, hogy kihagyom a társkeresőket, és előbb felmegyek egy szimpla közösségi, barátkozós oldalra, vagy valami igényes hétköznapi chat oldalra, ahol nem hemzsegnek a perverz emberek (bár igen gyakori), és spontán, hétköznapi dolgokról lehet dumálni, és haverkodni.

Nagyon sok srác, férfi ott szúrja el, hogy maximális figyelmet szentel a kiszemelt lánynak/nőnek, majd ők kihasználják ezt, és reakcióképp jönnek a hím egyedek siránkozni GYIK-re, hogy a nők milyen aljas egy nép. Engedj teret a nőknek, mégis kezeld őket nőként, és először barátkozz velük, ez nagyon fontos.

2014. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
82%
pár éve mikor még ment ez a reklám akkor vicces lett volna, de így béna, bocs
2014. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!