Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elég értelmetlen kérdés, de?

Elég értelmetlen kérdés, de?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki bejön és bejelöltem Facebook-on. Visszajelölt, de azon kívül semmi. Szóval gondolkodok, hogy ráírjak-e vagy valami, de félek, hogy csak beégek. Szóval, ha küldök magamról pár képet meg a fiúról is, megmondjátok, hogy szerintetek bejönnék-e neki? Tudom, hogy tele van értelemmel ez a kérdésem, mert lehet neki épp a szőke hajúak jönnek be, molettek vagy akármi, de attól függetlenül kíváncsi lennék a véleményetekre.
2014. ápr. 19. 04:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem értek #8-al egyet azzal kapcsolatban, hogy ha érdekel, rád kellett volna írnia.

Leírom, miért nem:


Ha engem bejelöl valaki facebookon és történetesen lány, akkor... valószínűleg legalább egyszer már élőben is találkoztunk. Tehát [ISMERŐSÖM]. Ergo nem ismerkedési szándékkal igazoltam Őt vissza, így tiszta hülyeség lenne ráírni akármilyen indokkal, ha csak nincs konkrét megbeszélnivalóm vele.

Volt pl egy lány, akit csak látásból ismertem és egy gyülekezetbe járunk. Soha nem beszéltem vele korábban. Bejelölt még tavaly. Aztán 1x rám írt és összeismerkedtünk és jó barátok lettünk. De ha nem írt volna rám, sosem írtam volna neki, mert minek?! A facebook nem társkereső, még ha sokan annak is használják, mert mekkora divat az.


Szóval a lényeg:

Ha akarsz tőle valamit, akkor: írj neki.

Tök mindegy, hogy hogy néztek ki mindketten, ez egyáltalán nem határozza meg, hogy tetszhetsz-e neki, vagy sem. Hajrá!

2014. ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!