Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elég értelmetlen kérdés, de?

Elég értelmetlen kérdés, de?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki bejön és bejelöltem Facebook-on. Visszajelölt, de azon kívül semmi. Szóval gondolkodok, hogy ráírjak-e vagy valami, de félek, hogy csak beégek. Szóval, ha küldök magamról pár képet meg a fiúról is, megmondjátok, hogy szerintetek bejönnék-e neki? Tudom, hogy tele van értelemmel ez a kérdésem, mert lehet neki épp a szőke hajúak jönnek be, molettek vagy akármi, de attól függetlenül kíváncsi lennék a véleményetekre.
2014. ápr. 19. 04:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szóval attól félek, hogy külsőre nem fogok lehet tetszeni neki.
2014. ápr. 19. 04:28
 2/11 anonim válasza:
Rajta!
2014. ápr. 19. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha meg se próbálod, akkor biztos, hogy nem.
2014. ápr. 19. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jó-jó, rá fogok írni, de attól még jöhetnek vélemények :)

Első, leírnád hova valósi vagy és hány éves?

2014. ápr. 19. 04:41
 5/11 anonim ***** válasza:
küldheted 19F Dabas
2014. ápr. 19. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Küld :) 16/Mátészalka
2014. ápr. 19. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Várok még véleményezőket :)
2014. ápr. 19. 05:31
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, 26 éves. Szerintem ennek úgy kellett volna történnie, hogy miután te bejelölted és ő visszaigazolt, rád kellett volna írnia magától ha tetszel neki...most vagy az van, hogy nem gyakoroltál rá túlzottan nagy hatást, vagy tetszel neki, de más lányra van igazán rákattanva, vagy csak félénk és várja, hogy te lépj...nem tudom hány évesek vagytok, de azt tanácsolom, hogy várj még egy kicsit és ha nincs semmi változás, akkor dobj rá egy kis semleges üzit, hátha csak a kezdeményezésedre vár (bár azzal, hogy bejelölted szerintem megtetted a kezdőlépést, de ki tudja milyen típus a lelkem). Ja és ha úgy döntesz, hogy ráírsz próbáld meg elkerülni a "szia, mizu?" agyrémet...:)
2014. ápr. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jöhet ide is :) 20 F Budapest
2014. ápr. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem is most nála van a labda, de persze az is lehet h nem igazan partolja ezt a facebookon ismerkedos dolgot es eloben akar kezdemenyezni. bar nem tudom mi jar a fejeben, de nekem is kuldhetsz egy kepet 17L
2014. ápr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!