Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit tennétek? (Komoly kérdés)

Ti mit tennétek? (Komoly kérdés)

Figyelt kérdés
Van egy 36 éves férfi akinek nagyon tetszem és viszont ő is! Sokat még nem tudok róla, de eléggé kezdjük egymást megkedvelni! Viszont az a gáz h neki van 1 felesége és 2 gyereke, de azt mondta h csak a gyerekek miatt vannak még együtt, de már nem sokáig bírja! Szerintetek belemenjek ebbe? Én tényleg oda vagyok érte, meg úgy érzem ő is értem! Ne ítélkezzetek egyből h ribi vagyok, mert ő kezdett ki velem! Nekem eszem ágába nem lett volna és amúgy még nem is volt semmi! 22/L

2014. ápr. 17. 21:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ahogy olvastam a kérdésedet, az volt az érzésem, hogy átvertél, mert azt mondtad, hogy 25 éves vagy! Csak a későbbi válaszaid alapján jöttem rá, hogy nem rólam kérdezel. És nem az a csaj vagy, akit én szédítek!

Talán segít, ha leírom, hogy én miért vagyok ebben a helyzetben.

A feleségemmel, nem túl kielégítő a szex, és az önbizalmam is romokban. Nagyon jó, hogy más nőkkel, is barátkozom, ez tartja bennem a lelket. Nem akarok elválni, persze ezt nem mondom meg, talán hazudok is. Nem csak egy menetre kell a lány, hanem sokkal inkább lelki társnak, akivel lehet és tudok beszélgetni, a szexet én is nagyon szeretném. Ez egyfajta hiánypótlás.

Ha neked belefér akkor feküdj le vele, de ne hidd hogy a tied lesz valaha is. Nem fog feleségül venni, ha mégis, akkor abban nem lesz köszönet. Gyerekeket meg biztos, nem csinál neked.

Engem már utasított el nő, csak azért, mert nős vagyok. :(

Remélem segítettem meghozni a jó döntést.

36F

2014. ápr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

nem lennél vele boldog hidd el. most őszintén, ha be is jönne a dolog, bebizonyítaná, elvállna és veled lenne, esetleg téged is elvenne akkoris, egyszer már hagyta tönkremenni a házasságát, szerintem hagyná újra. te csak az új kihívás vagy, és most még játsza a tökéletes pasit de majdcsak kimutatja a foga fehérjét miután megkapott. az hogy tönkre ment a házassága ugyanúgy rajta is múlott, és nincs garancia hogy ez nem ismétlődne meg. és milesz esetleg csinál nekedis 1-2 gyereket, és 5-10 év múlva elhagy, mert veletek is rosszra fordulnak a dolgok? ugyan 22vagy, és annyira jó srác futkározik az utcáok ne egy kétgyerekes házas emberrel kezdj. hidd el talállsz jobbat akivel boldog is leszel nem csak csalódnál benne :) most még könnyen talállsz mint esetleg 5-10év múlva esetleg egy gyerekkel :) sok sikert, szerintem hagyd a faszit jobbat érdemelsz :)


UI: ja meg a másik, már most nem tudod kezelni, megmondod ne menjen utánad erre utánad megy, ha esetleg összejönnétek tudod mi lenne? teljes elnyomás... ha neki adod magad, akkor lassan de biztosan önkéntes rabszolgává vállsz aki teljesen el van nyomva ennek már most mutatkoznak jelei és hiddel minél közelebb engeded annál jobban fog ez fokozodni...

2014. ápr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!