Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit tennétek? (Komoly kérdés)

Ti mit tennétek? (Komoly kérdés)

Figyelt kérdés
Van egy 36 éves férfi akinek nagyon tetszem és viszont ő is! Sokat még nem tudok róla, de eléggé kezdjük egymást megkedvelni! Viszont az a gáz h neki van 1 felesége és 2 gyereke, de azt mondta h csak a gyerekek miatt vannak még együtt, de már nem sokáig bírja! Szerintetek belemenjek ebbe? Én tényleg oda vagyok érte, meg úgy érzem ő is értem! Ne ítélkezzetek egyből h ribi vagyok, mert ő kezdett ki velem! Nekem eszem ágába nem lett volna és amúgy még nem is volt semmi! 22/L

2014. ápr. 17. 21:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Attól, hogy ő kezdett ki veled, neked nem kell elfogadnod a közeledését, még ha tetszik is. Pusztán erkölcsi okok miatt. Ezzel az erővel bármelyik jött-ment, aki szembe jön veled az utcán, rádmosolyog és valamennyire szimpatikus neked, végigmehetne rajtad. Érdekes felfogás. Ne menj bele!
2014. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
én a helyedben nem mennék bele ilyenbe, sokkal idősebb és ha a családját csak ugy elhagyja miattad akkor gondolj bele h utána téged is dob simán majd, amugy ez sztem csak dugotársnak akar téged... de ahogy érzed
2014. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ó, de cuki. Összejöttök, párszor megdug, ha pedig még a további kölyköket sem tudjátok kivédeni, elvesz, oszt ismét lelép egy szűkebb punciért! :D Csodás.
2014. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Igen ez nekem is megfordult a fejembe amut a harmadik írt... Ezért is érdekel a véleményetek!
2014. ápr. 17. 22:03
 5/22 anonim ***** válasza:

Ez tényleg úgy van, ahogy írják. Sajnos a nagy többség

ilyen. Persze lépni sem fog, hisz a biztosat a bizony-

talanért csak a hülye hagyja ott (asszonytól meg még

úgyis kap puncit, max lesz még egy gyerek).


A gyerekemet nem hagynám semmiért sem, de hogy egy olyan

nővel éljek, aki nem szeretek, kizárt... Szóval 99% kamu

2014. ápr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
te is pofára fogsz esni...
2014. ápr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
azt ugye tudod,h a legtöbb ilyen pasi csak ígérget,de a családját nem hagyná el?
2014. ápr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Kamuzik a vén kujon. Friss puncit akar pár alkalomra, aztán visszatér az asszonykáéhoz. Szerinted mit akarne egy 36 éves családos ember egy 22 évestől? Komoly jövő lenne tényleg...
2014. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ameddig el nem válnak, ne kezdj vele semmit, máskülönben leértékelődsz a szemében. Ha a felesége mellett összejössz vele, nagy esély van rá, hogy megragadtok ebben az állapotban, hiszen az neki kényelmes. Lesz kit dugnia, és még otthonról sem kell elmennie. Várd ki, hogy egyedül meg meri-e tenni a lépést a válás felé, mert ha igen, akkor 1. tényleg számítasz neki és nem csak egy lyuk kell neki, 2. bebizonyítja, hogy mer érzelmileg felnőtten és tisztelettudóan viselkedni.
2014. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
szia. szerintem ne menj bele! ez tipikus eset, mondani mondhat bármit hogy így nem szereti már a feleségét me úgy de csak neked teszi a szépet közben a feleségével boldog házaséletet él. te meg csak arra kellesz neki. ezt még csak azért nem érzed mert megfogott de biztos hogy így van. 22vagy, előtted az élet még, találsz jobbat, fiatalabbat, olyat akine te vagy az igazi. ne hagyd hogy egy családos ember kikezdjen veled és kihasználljon! :)
2014. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!