Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit tennétek? (Komoly kérdés)

Ti mit tennétek? (Komoly kérdés)

Figyelt kérdés
Van egy 36 éves férfi akinek nagyon tetszem és viszont ő is! Sokat még nem tudok róla, de eléggé kezdjük egymást megkedvelni! Viszont az a gáz h neki van 1 felesége és 2 gyereke, de azt mondta h csak a gyerekek miatt vannak még együtt, de már nem sokáig bírja! Szerintetek belemenjek ebbe? Én tényleg oda vagyok érte, meg úgy érzem ő is értem! Ne ítélkezzetek egyből h ribi vagyok, mert ő kezdett ki velem! Nekem eszem ágába nem lett volna és amúgy még nem is volt semmi! 22/L

2014. ápr. 17. 21:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Olyan tipikus szöveg, hogy "elhidegültünk, csak a gyerekek miatt vagyunk együtt"

Csak a hülye kajálja be. :D

2014. ápr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Igazatok van!Csak nehezebb az észre hallgatni mint a szívre! De muszály lesz! A múltkor már megmondtam neki, hogy nem hiszem egy szavát se, de 1 hét után bejött a munkahelyemre is...
2014. ápr. 17. 22:10
 13/22 anonim ***** válasza:

Na és? Munkahelyi látogatás?

"Mentem a kiccsajhoz, akit szúrni akarok" - hangozhat

el a haverok előtt.


Ez kb ebben az esetben semmit nem jelent :)

2014. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

hát nem kell meglepődni rajta,ha többször elkell küldeni.vannak kitartóak.

nálam is hónapokig próbálkozott egy pasi,hiába küldtem el,de egyébként csak arra hajtott

2014. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Azért jött be h elmondja, hogy ő komolyan gonolja és hogy ezt bebizonyítsa nem megy inkább haza hetekig mert tényleg nem érdekli a felesége! Inkább elmegy hotelba csak legyek mellette, majd ha válnak.
2014. ápr. 17. 22:15
 16/22 anonim ***** válasza:

Akkor menjen hotelba, aztán majd 2 hét múlva jelentkezzen, hogy még mindig ott lakik, addig

meg tartsátok a kapcsolatot, csak hogy lásd, hogy

igenis lépett.


Igérgetés nem menő, tények kellenek ebben az esetben már.

2014. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

Ha már megkapott, nem lesz miért válnia. Ha annyira akar téged, váljon el. Ha meg nem, keress egy magányos fiút. Annyi aranyos, normális srác van, akinek nincs társa, valahogy akadj össze egy ilyennel, és azzal boldogítsátok egymást.

Ha most ebbe belemész, utána nehezebben fogod tudni otthagyni, mint most, hogy még nem voltatok együtt. Ne mássz bele, mert csak csalódás lesz a vége, és csak elherdálsz pár szép évet az életedből.

2014. ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Most ott tart a dolog h gondolkodom, ezért is vagyok mist itt h meghallgassam más h gondolja! Most is írt h eljön, hát mondom fèl 11. Nem érdekli...
2014. ápr. 17. 22:24
 19/22 anonim ***** válasza:
A nem érdekli helyett "ha téged nem zavarlak, szívesen megyek" mondat sokkal jobban hangzott volna :)
2014. ápr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Igen... :) Lefeküdni nem fogok vele az tuti! Arra várhat, majd meglátjuk mire lesz képes értem/értünk! Én nem erőltetek semmit! Köszi az eddigi válaszokat!
2014. ápr. 17. 22:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!