Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem voltam soha közkedve...

Miért nem voltam soha közkedvelt a fiúknál? Miért nem voltak sose fiú barátaim/haverjaim?

Figyelt kérdés

2 bátyám van és 1 öcsém. Plusz 4 fiú unokatesóm és egy rakás távolabbi fiú rokon. Szóval fiúk között nőttem fel. Nem azt mondom, h lányosan nevelkedtem, de nőies vagyok, hosszú hajjal, lányos mozgás, ruhák, hobbik stb. A humorom kicsit fiús, de nem durván.

Soha nem voltam annyira népszerű a fiúknál, sem mint lány, sem mint haver. Pedig azt mondják szép vagyok. (ez kicsit öntelten hangzik) Aki fiúkkal igazán jóba lettem (2), járni akartak velem, holott én mindkétszer csak barátságot akartam. Mik azok a tulajdonságok, amik egy lány barátban szimpatikusak? Kik a jó nőnemű barátok számotokra, fiúk? :)

Légyszi ne írjatok privátot, élőben szeretek barátkozni. :) 22L



2014. ápr. 16. 19:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én lányként írok, általános iskolás, illetve gimis koromban én is nemhogy népszerű nem voltam, de kifejezetten utáltak is :( Sőt a korombeliekkel még főiskolán se tudtam közelebbi kapcsolatot létesíteni, főleg a fiúkkal nem...

De emellett, a mai napig, ha egy fiúval kicsit közelebbi kapcsolatba kerülök, akkor annak elég sokszor ágy a vége, amiből lett már ugyan több éves kapcsolat is, de sajnos olyan is, hogy a barátságnak is vége lett :(

Engem is szépnek tartanak, én meg ráadásul elég szeretetéhes vagyok, és sajnos elég könnyen beleszeretek a "barátaimba". De akivel tényleg csak barátkozni szeretnék, ő ott is általában többet akar... Ezért is közelebbi fiúbarátom nincs is, de haverom se nagyon. Mostanában a nálam kb 25 évvel idősebb (!) ismerőseim is próbálkoztak velem, amin azért már kiakadtam. Szóval nem mindenkinek működik ez... :/

2014. ápr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is utálok neten ismerkedni. Hol laksz? Mert ha közel, találkozhatnánk. Egyébként meg nem kell velem beszélgetni, elegem van már a netből. 23/F
2014. ápr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hmm hát akkor nem vagyok egyedül ebben. Tényleg az az érdekes, h gimiben se sikerült épkézláb kapcsolatot kialakitanom a fiúkkal. Tökre nem érdekeltem őket. Bár néha a gimis fiúk...... De mindegy is. :/ Pesti vagyok amúgy, de már ez is ismerkedés. :D
2014. ápr. 16. 19:45
 14/14 anonim ***** válasza:
Írtam privátban, válaszolj, ha kedved tartja. :D
2014. ápr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!