Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy haverjaim...

Miért van az, hogy haverjaim amennyivel jobban néznek ki hozzám képest, annyival jobb csajaik is vannak?

Figyelt kérdés

És ellenkezőleg is igaz, van olyan gyerek, aki hozzám képest aranylelkü és motivált és jofej, mégis csunya csaja van.


Én meg egy nagy tróger vagyok, emberileg is nulla, mégis szebb csajom van (mondjuk átlagos).


A tölem jobban kinéző srácoknak meg még szebb csajaik!


2014. jan. 9. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem csajom sincs :'D
2014. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem meg ferrárim...kb ennyire kapcsolódik a kérdéshez.
2014. jan. 9. 14:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert hasonló általában a hasonlóval jön össze (persze vannak kivételek, pl. a Palácsik Tímea-féle pénzéhes kis szutykok).
2014. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem meg mégis azt probálják bemagyarázni az emberek lépten nyomon, hogy azért nem kellek a szebb csajoknak, mert agyilag nem vagyok rendbe...egyik se mondja azt, hogy figyelj gyerek kéne felpakolni egy kis izmot, aztán jönnének a dögös lányok is.
2014. jan. 9. 14:44
 5/9 PearlDiver ***** válasza:
Megfigyeltem, hogy az emberek többnyire hasonló "szépségű" párt találnak maguknak, ez ilyen törvényszerűség. Ha valakinek van egy nagyjából normális önképe, akkor tudat alatt vágni fogja, ha egy lány nem az ő sávjában van. Furcsa, de meglátásom szerint így müxik a dolog...
2014. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hát ja....épp ezért én fogok házhoz hivni egy tényleg dögös csajt, mivel amilyen lányokkal lehetek normál körülmények közt, hát az nem épp a legjobb szinvonal. :(


ugyhogy cheatelnem kell.

2014. jan. 9. 14:50
 7/9 anonim ***** válasza:
ha agyilag nem vagy rendben akkor az agyilag nem rendben lévő csajokat úgy is megkaphatod. Csajoknál azért változik, hogy kinek mi az ideállja. És az izom mellé az is kellene, hogy rendben legyél, persze ha olyan csaj kell neked aki csak a testedet lesi akkor ez nem probléma.
2014. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de azért jo lenne, ha a külsöm miatt szexelnének velem a nők...mert a külső midnig ott van, a személyiség viszont eröbefektetést igényel.
2014. jan. 9. 15:13
 9/9 anonim ***** válasza:
hogy lehetsz ennyire egyszerű? O.O
2014. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!