Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem voltam soha közkedve...

Miért nem voltam soha közkedvelt a fiúknál? Miért nem voltak sose fiú barátaim/haverjaim?

Figyelt kérdés

2 bátyám van és 1 öcsém. Plusz 4 fiú unokatesóm és egy rakás távolabbi fiú rokon. Szóval fiúk között nőttem fel. Nem azt mondom, h lányosan nevelkedtem, de nőies vagyok, hosszú hajjal, lányos mozgás, ruhák, hobbik stb. A humorom kicsit fiús, de nem durván.

Soha nem voltam annyira népszerű a fiúknál, sem mint lány, sem mint haver. Pedig azt mondják szép vagyok. (ez kicsit öntelten hangzik) Aki fiúkkal igazán jóba lettem (2), járni akartak velem, holott én mindkétszer csak barátságot akartam. Mik azok a tulajdonságok, amik egy lány barátban szimpatikusak? Kik a jó nőnemű barátok számotokra, fiúk? :)

Légyszi ne írjatok privátot, élőben szeretek barátkozni. :) 22L



2014. ápr. 16. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akkor barátkozzunk élőben :D Ha ezen múlik.
2014. ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:D amúgy igazad van..
2014. ápr. 16. 19:13
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"Légyszi ne írjatok privátot, élőben szeretek barátkozni."

Én már tudom,hogy miért nem barátkoznak veled a fiúk.A varázsszó:

Bunkó vagy!

2014. ápr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Amúgy én sem voltam közkedvelt.
2014. ápr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mit értesz barátság alatt? Én lányt csak havernak tudok elképzelni, akivel néha elmegyek ide-oda, de nem igazán nyílok meg neki, de ha el tud mélyülni közöttünk a kapcsolat, akkor bizonyára többet akarok majd. 20/F
2014. ápr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Jó nőnemű barátok tulajdonságai:


- szívesen barátkozik az interneten is

2014. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
tudod az a baj nálunk fiúknál hogy ha csak nagyon jó barátunk akarsz lenni hajlamosak vagyunk azt hinni hogy igazábol benne lennél többen is csak nem mered bevallani(tán még magadnak se) így elkezdünk szép lassan többet érezni irántad és ez könnyen át csap szerelembe, te pedig ha csak barátnak akarsz akkor ez átmegy friendzoneba. főleg ha szép is a lány meg kedves is akkor elég nehéz olyan fiut talállni aki csak a barátod szeretne lenni.
2014. ápr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Utálok neten ismerkedni. Egyszer megszívtam vele, azóta nem, köszi.

Sztem ez nem bunkóság, inkább bizalmatlanság mondjuk.

2014. ápr. 16. 19:19
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

7es, az a fura, h sok csajnak vannak barátai. Sok szép csajnak is. Ezért nem értem, h nem vagyok fapofa és még fiú haverom se nagyon van.

2014. ápr. 16. 19:25
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha az elején leszögezi, hogy ő csak barátkozni akar, akkor simán benne vagyok, igazából jobban kijövök lányokkal általában mint fiúkkal.
2014. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!