Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kissé "szenvedek" egy lány...

Kissé "szenvedek" egy lány miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nekem eléggé bejön. De van pasija, akivel nagyon jól működik a dolog, akkor is, ha a fiú néha elhanyagolja egy picit a lányt és ez látszólag nem esik túl jól neki, suli után már kézenfogva lépnek ki a kapun...stb

Egyébként én egész jóban vagyok a lánnyal, de egyre jobban kezdek többet érezni egy sima barátságnál. Néhányszor olyan érzésem is volt, hogy én is bejövök a lánynak (lehet, hogy csak a fantáziám szórakozott velem egy picit). Szívesen összejönnék vele, ugyanakkor nem szeretném, hogy a pasijával (akivel szintén jóban vagyok) vége legyen a kapcsolatának.


Mit tegyek?


2014. ápr. 15. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ránts rá!
2014. ápr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hagyd a fenébe, csak haverkodni akar.
2014. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Lehet, hogy tényleg a fantáziád szórakozik, mert végülis bejön neked és érzel vmit iránta. Erre vigyázz, mert így egyszerre 2 barátságot is tönkretehetsz. De ha viszont tényleg bejössz a csajnak akkor el kell gondolkoznod, mert lehet vele élnéd le az életed ...stb. Figyelj a jelekre. Ha érte megéri,megéri feladni mindent akkor hajrá, de ha kicsit is bizonytalan vagy akkor ne próbálkozz.


Hogy érted hogy lehet hogy bejössz neki? Mit csinál, :)

2014. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
énis voltam így. nagyon csunya vége lett. de nem akarlak lelombozni, én azt mondom aki már egyszer átélte, ha nem probálod meg sose tudod meg, amikor épp nincs ugy joban a pasijával és ott vagy vele esetleg vígasztalod, valld be neki hogy szereted, mond hogy te nem tudnád ugy elhanyagolni mint a pasija és mindent megtennél hogy boldog legyen, utána vagy kikosaraz vagy lesz ami lesz. de ha kosarat kapsz probállj meg mást keresni mert ha bekerulsz egy friendzone helyzetbe akkor ott nincs megállás a lejton és érzelmileg tonkremész a végére.
2014. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is voltam így, azzal a különbséggel, hogy amikor likeoltam a prof képét, stb., akkor letiltott, de te ha tényleg jó barátja vagy, akkor nem igen fog megtörténni veled az, ami velem volt
2014. ápr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!