Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha egy pasinak Smart-j...

Lányok, ha egy pasinak Smart-ja van, az mennyire gáz? Vagy az autó az autó, nem számít, hogy milyen? Esetleg valakinek tetszik, ha egy pasi kis autóval jár? Ciki ilyennel menni egy lányért?

Figyelt kérdés

Egy kis segítség, ha nem tudod miről van szó, ilyen a smart:

[link]



2014. ápr. 3. 11:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
kis kocsi, nagy kuki...
2014. ápr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gáz vagy nem gáz, ha tetszik a srác szerintem nem az a fontos, hogy milyen kocsija van. :D
2014. ápr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1-es: hát, nem tagadom... :D
2014. ápr. 3. 11:49
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Ez az auto olyan, mint az extrem frizura. Tudni kell viselni. Ha latjak a csajok, h szorong a kocsid miatt, akkor gaz. Egyebkent nem.

En szeretem a Smart-ot, igazi hasznos varosi auto, egyebkent a nagy autok tetszenek.

2014. ápr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*szorongsz.
2014. ápr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hidegen hagy hogy a pasinak milyen autója van vagy hogy egyáltalán van-e.....ami fontos, azt a nadrágjában hordja :))
2014. ápr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kösz a választ #4!


A Jaguar-ral csak a második randira megyek, hogy ne azért szeressenek. ;)


(neeem, bevallom, nincs olyanom...)

2014. ápr. 3. 11:58
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem ez egy cuki autó, csk mondjuk ha már családod lesz, nem tudod hova ültetni a gyerekeket:) de am nekem volt olyan pasim is, aki bicajjal járt, meg olyan is, akinek volt kocsija, de sose ez volt a lényeg.. a mostaninak van kocsija, de a szüleié, szóval olyan, mintha nem lenne, mert elég ritkán kapja el, mégis vele vagyok, úgyh be lehet fejezni ezt hogy a lányok az autókba szeretnek bele:DDD
2014. ápr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Akármilyen autóval akarsz felvágni gáz, egy ilyen kis ß*rossal meg szánalmas dolog. Persze tudom, hogy drága, mert Daimler, de hitvány kisautó.
2014. ápr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Homokos a fiú, vagy minimum, biszex!
2014. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!