Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tegnap előtt mikor kijöttem a...

Tegnap előtt mikor kijöttem a fogászatról szembe jött velem egy lány. Már korábban is láttam őt mert néha azzal a busszal megyek amivel ő. Már régóta tetszik és holnap azzal a busszal megyek amivel ő. Le fogom szólítani hogy kezdjem?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy ugye kezdeném hogy nem téged láttalak tegnap előtt... És utána bemutatkoznek. Ez mien kezdés ill mivel folytassam?LanYok nem lennetek nagyon meglepődve ha így szólítana le benneteket egy fiú mennyire jönne et be nektek?
2014. ápr. 2. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérlek ne így :)

Mond azt, hogy már nagyon régóta tetszel nekem, eljönnél velem xy helyre sétálni (vagy mondj bármilyen programot) szívesen megismernélek jobban.

Ha a lánynak is tetszel, biztos nem mond nemet.


Ezt követi egy gyors telefonszámcsere, a többi pedig jön magától ha ügyes vagy.

2014. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, de azért egy ponton aranyosnak tartanám az egészet. :D Amúgy "Egy próbát megér!" meg "Egyszer élünk!" alapon én a helyedbe (ha fiú lennék) folytatnám!
2014. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A nagyon régóta tetszel az már nyomulós felvezetés, ezt nem mindenki tudja kezelni, és azt fogja eredményezni hogy elhajt a fenébe.


Én így kezdeném: Azt hiszem téged láttalak múltkor, már akkor oda akartam menni hozzád, csak nem volt időm. Nem lenne kedved beszélgetni később? ha gondolod cseréljünk számot.

21F

2014. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!