Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit írjak neki, hogy egy...

Mit írjak neki, hogy egy normális beszélgetés legyen?

Figyelt kérdés
A fiút aki tetszik ritkán látom de ismerem. Még nem beszéltünk és szeretnék ráírni. (Egyenlőre élőben nem nagyon mernék hozzá odamenni..) Nem tudom hogy a köszönés után hogyan/milyen témát dobjak fel esetleg kérdést amiről tudnánk beszélni és ne csak egy ilyen kínos, 5 perces chatelés legyen. Hangsúlyozom, a sráccal nem vagyunk barátok meg semmi, és nem is szeretném rögtön letámadni azzal, hogy tetszik nekem.. Ötletek?

2014. ápr. 2. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy telt napja, mi újság vele, és onnan már lehet témákat indítani.
2014. ápr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle ezt a kérdést :D
2014. ápr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én a barátomra úgy írtam rá,hogy azt se tudta ki vagyok,még sosem beszéltünk..:D Ha rendes és normális srác,akkor jófej lesz..amúgy meg írj rá valamilyen ürüggyel..ha pl. sportol vmit akkor kérdezd meg hogy hol sportol,vagy ilyesmi.:) Aztán kérdezd meg milyen napja volt.Aztán a többi jön majd magától.;)
2014. ápr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3: Én is valami ürügyre gondoltam, csak.sajnos semmi nem jutott az eszembe.. Egyébként.pont onnan ismerem, hogy egy helyen táncolunk csak ő egy másik csoportban:) Nem tudsz valami jó ürügyet?
2014. ápr. 2. 23:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy helyen táncoltok, ez nem elég ürügy? :)
2014. ápr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor csak írjak rá, hogy "szia:) mizujs?" ? Nem furcsa ezt olyasvalakinek írni akivel konkrétan semmilyen kapcsolatban nem áll az ember?
2014. ápr. 2. 23:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy értem sződd bele a táncos témát már a legelején! Szoktad őt látni, mióta táncol? Miért kezdett el táncolni, miért pont ezt a táncot? Vagy akármi. (Persze ne csak így vágtában megfogalmazva.) Nem szeretném a szádba rágni, mert ha magadtól nem megy, akkor később is nehéz lesz.
2014. ápr. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 csemiubi válasza:
Pl. írhatod, hogy szia! nagyon ügyesen táncoltál:)
2014. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!