Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? Rögtön szerelme...

Mit csináljak? Rögtön szerelmesek lesznek.

Figyelt kérdés
Most ez önsajnáltatásnak vagy hencegésnek fog hangozni sokak számára, pedig egyáltalán nincs szó erről... Az a bajom, hogy valamiért minden srác, akivel beszélgetni kezdek, pár napon belül szerelmes lesz belém. Fogalmam sincs, hogy mit csináljak, én csak beszélgetek velük, egy darab félreérthető megjegyzésem sincs, figyelek h ne legyek túl közvetlen, de mégis mindig ez a nóta vége. Aztán jön a szokásos forgatókönyv, hogy le kell ráznom őket, amiben meg megszakad a szívem, mert a többségüket nagyon bírom, viszont nem akarok velük járni. Miért nem lehet egyszerűen csak barátkozni? Beszélünk általános dolgokról, zene, suli stb. és vhogy mégis annyira odalesznek. Hogy milyen normális vagyok, meg jószívű meg stb., meg hogy álom barátnő lennék. Igaz, nem vagyok rib@.c, meg tényleg normálisnak tartom magam, de mi a fene van bennem amitől megszeretnek?? Nekem ez mind tényleg iszonyatosan jól esik, de annyira rossz számomra kedvessé vált embereket lekoptatni... Abszolút nem öntömjénezés ez... De mit csináljak, ne beszéljek senkivel???? Komoly válaszokat, légyszíves...
2014. márc. 31. 23:58
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Köszönöm emberek, olyan jók a válaszok, de azért legközelebb adhatnátok valami érdemes választ is.


Azért én megpróbálhatok segíteni, ha kell még akkor majd írsz egy üzenetet úgy is kedves kérdező. :)

2014. ápr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:
köszi utolsó, hát én csak nevetek ezeken, és mindig rájövök, hogy itt 99%-ban nem érdemes kérdezni :)
2014. ápr. 2. 00:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!