Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? Rögtön szerelme...

Mit csináljak? Rögtön szerelmesek lesznek.

Figyelt kérdés
Most ez önsajnáltatásnak vagy hencegésnek fog hangozni sokak számára, pedig egyáltalán nincs szó erről... Az a bajom, hogy valamiért minden srác, akivel beszélgetni kezdek, pár napon belül szerelmes lesz belém. Fogalmam sincs, hogy mit csináljak, én csak beszélgetek velük, egy darab félreérthető megjegyzésem sincs, figyelek h ne legyek túl közvetlen, de mégis mindig ez a nóta vége. Aztán jön a szokásos forgatókönyv, hogy le kell ráznom őket, amiben meg megszakad a szívem, mert a többségüket nagyon bírom, viszont nem akarok velük járni. Miért nem lehet egyszerűen csak barátkozni? Beszélünk általános dolgokról, zene, suli stb. és vhogy mégis annyira odalesznek. Hogy milyen normális vagyok, meg jószívű meg stb., meg hogy álom barátnő lennék. Igaz, nem vagyok rib@.c, meg tényleg normálisnak tartom magam, de mi a fene van bennem amitől megszeretnek?? Nekem ez mind tényleg iszonyatosan jól esik, de annyira rossz számomra kedvessé vált embereket lekoptatni... Abszolút nem öntömjénezés ez... De mit csináljak, ne beszéljek senkivel???? Komoly válaszokat, légyszíves...
2014. márc. 31. 23:58
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
hát, annyi szmájlit írsz, hogy lassan össze is házasodhattok
2014. ápr. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
na jó utolsó, nagyon nevetek :DDDDDDDDDDD (de komolyan , és tessék kapsz szmájlikat is:D)
2014. ápr. 1. 00:24
 33/42 A kérdező kommentje:
kb semmivel nem vagyok előrébb, de legalább jó kedvem lett xD
2014. ápr. 1. 00:26
 34/42 anonim ***** válasza:

lekötelezel :DD

az a lényeg, h jó legyen a kedved, nem? :DD


amúgymeg mondom, várj pár évet még megkomolyodnak a fiúk :D:D

2014. ápr. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
ird le fb-d privibe beszélgessünk de nálaam pont forditva lesz a helyzet.
2014. ápr. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
na persze, nem keresem én a bajt, megtalál magától:D
2014. ápr. 1. 00:30
 37/42 anonim ***** válasza:
Az ilyenek alapból nem barátkozás céljából kezdenek ismerkedni veled, de nem akarnak egyből a levese ugorni 1 mondat után, szóval csak egy kevés ismerkedés után fejtik ki valódi szándékuk, ami ugyebár a kapcsolat (ez már az ismerkedés előtt is céljuk volt). Sajnos nem lehet előre tudni, kinek mik lesznek a szándékaik, úgy tűnik magányos fiúkkal ismerkedsz. Barátkozz olyan fiúkkal, akiknek sok barátja van, illetve kapcsolatban vannak, akkor csak nem akarnak majd veled járni.
2014. ápr. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Akkor en vagyok a kivetel, mert ugyan meg nem taliztunk, de maris ellenszenves lettel. :D
2014. ápr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
fiúkkal csak akkor barátkozz amikor már csúnya leszel. nem fognak beléd szeretni
2014. ápr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

ha olyan szimpatikusak, akkor miért nem akarsz kapcsolatot senkivel?

fiú és lány között nincs barátság... talán ha találsz egy homárt.. az lenne a vicc, ha abban a helyzetben meg te szerelmesednél be :P

2014. ápr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!