Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? Rögtön szerelme...

Mit csináljak? Rögtön szerelmesek lesznek.

Figyelt kérdés
Most ez önsajnáltatásnak vagy hencegésnek fog hangozni sokak számára, pedig egyáltalán nincs szó erről... Az a bajom, hogy valamiért minden srác, akivel beszélgetni kezdek, pár napon belül szerelmes lesz belém. Fogalmam sincs, hogy mit csináljak, én csak beszélgetek velük, egy darab félreérthető megjegyzésem sincs, figyelek h ne legyek túl közvetlen, de mégis mindig ez a nóta vége. Aztán jön a szokásos forgatókönyv, hogy le kell ráznom őket, amiben meg megszakad a szívem, mert a többségüket nagyon bírom, viszont nem akarok velük járni. Miért nem lehet egyszerűen csak barátkozni? Beszélünk általános dolgokról, zene, suli stb. és vhogy mégis annyira odalesznek. Hogy milyen normális vagyok, meg jószívű meg stb., meg hogy álom barátnő lennék. Igaz, nem vagyok rib@.c, meg tényleg normálisnak tartom magam, de mi a fene van bennem amitől megszeretnek?? Nekem ez mind tényleg iszonyatosan jól esik, de annyira rossz számomra kedvessé vált embereket lekoptatni... Abszolút nem öntömjénezés ez... De mit csináljak, ne beszéljek senkivel???? Komoly válaszokat, légyszíves...
2014. márc. 31. 23:58
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
tesztelj le hátha ellen tudok állni :DD
2014. ápr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim válasza:

Az a baj, hogyha nem mondasz nekik semmit, akkor továbbra is szerelmesek lesznek beléd, s az nekik is rosszabb, ha hiába tesznek bármit. Ha mondod nekik, hogy te csak barátkozni szeretnél, az is rosszul esik nekik. Ekkor általában azért tűnnek el véleményem szerint, mert azt hiszik ők rontottak el valamit. Az sem megoldás, hogyha nem beszélsz senkivel, mert a meg neked rossz.


Szerintem az elején szögezd le, hogy te csak barátkozni szeretnél. Nem jut eszembe más megoldás. :/


Remélem tudtam segíteni. :)

2014. ápr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
hát ez nagyszerű, ezek szerint ne akarjak fiúkkal jóban lenni. király:/ sokkal jobban elvagyok fiútársaságban, mint lányok közt. a fiúk nem kicsinyesek.
2014. ápr. 1. 00:08
 14/42 anonim ***** válasza:
valamit valamiért :D
2014. ápr. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy most is beleestem egy ilyen ügybe, és nem tudom hogy másszak ki belőle, mert a srác atom aranyos, és jó lenne vele haverkodni, de ő már sokkal többet érez..
2014. ápr. 1. 00:09
 16/42 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, Szerelmes lettem beléd...
2014. ápr. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
Tényleg, mennyi idős vagy?
2014. ápr. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
és egyébként élőben is barátkozom velük. a bmx miatt, szóval a sport/hobbi megvan
2014. ápr. 1. 00:11
 19/42 A kérdező kommentje:
19
2014. ápr. 1. 00:12
 20/42 anonim ***** válasza:

(#8 vagyok)

:/ mindig ez van :D sok srác nem is tudja kezelni, meg kell tanulniuk, ne féltsd őket :D viszont ha többet érez, inkább hagyd, jobb neki és neked is :D

2014. ápr. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!