Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? Rögtön szerelme...

Mit csináljak? Rögtön szerelmesek lesznek.

Figyelt kérdés
Most ez önsajnáltatásnak vagy hencegésnek fog hangozni sokak számára, pedig egyáltalán nincs szó erről... Az a bajom, hogy valamiért minden srác, akivel beszélgetni kezdek, pár napon belül szerelmes lesz belém. Fogalmam sincs, hogy mit csináljak, én csak beszélgetek velük, egy darab félreérthető megjegyzésem sincs, figyelek h ne legyek túl közvetlen, de mégis mindig ez a nóta vége. Aztán jön a szokásos forgatókönyv, hogy le kell ráznom őket, amiben meg megszakad a szívem, mert a többségüket nagyon bírom, viszont nem akarok velük járni. Miért nem lehet egyszerűen csak barátkozni? Beszélünk általános dolgokról, zene, suli stb. és vhogy mégis annyira odalesznek. Hogy milyen normális vagyok, meg jószívű meg stb., meg hogy álom barátnő lennék. Igaz, nem vagyok rib@.c, meg tényleg normálisnak tartom magam, de mi a fene van bennem amitől megszeretnek?? Nekem ez mind tényleg iszonyatosan jól esik, de annyira rossz számomra kedvessé vált embereket lekoptatni... Abszolút nem öntömjénezés ez... De mit csináljak, ne beszéljek senkivel???? Komoly válaszokat, légyszíves...
2014. márc. 31. 23:58
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
ezért még nem kéne lerázni az embert
2014. ápr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Beszélgess lányokkal.
2014. ápr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
akkor adj tanácsot, hogyan viszonyuljak valakihez aki járni szeretne velem, viszont én inkább csak barátkoznék vele.
2014. ápr. 1. 00:02
 4/42 A kérdező kommentje:
kösz, tényleg :D
2014. ápr. 1. 00:02
 5/42 A kérdező kommentje:
ha valakinek megmondom, hogy inkább csak barátkozzunk, egyből eltűnik... én meg utálom megbántani az embereket
2014. ápr. 1. 00:03
 6/42 anonim ***** válasza:

ezért tényleg felesleges lerázni valakit.

Én nem hiszek a fiú lány barátságban csak akk ha nem túl mély egyébként az egyik 99% hogy bűnbe esik.

2014. ápr. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
utálod őket megbántani, vagy utálod, ha eltűnnek?
2014. ápr. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

hát én fiú vagyok és hasonlóképp szerettem bele az exembe, aki akkor még gondolni sem mert volna ilyenre :D

szóval valamelyest értem miről beszélsz :D

amit tehetsz: keményebb leszel, magadhoz, meg a srácokhoz is, amikor elutasítod őket és/vagy lekoptatod... sajnos a te korodban (ami gyanítom, hogy 15 és 17 közt van félúton valahol) a fiúk fűre-fára képesek rámászni, v beleszeretni :D szóval a sima beszélgetés csak akkor jöhet szóba, ha egyikőtöknek sem tetszik egyáltalán sem a másik (még csak nem is esete :D)

17/F

2014. ápr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
is-is. bírom őket, ezért sem megbántani nem szeretném őket, sem azt hogy eltűnjenek.
2014. ápr. 1. 00:05
 10/42 anonim ***** válasza:

Ha lánynak születtem volna ugyanilyen problémám lenne, de szerencsére nem úgy sikerültem.


Miért kellenek fiú barátok?? Nekem 2 lánybarátom van csak, őket az élet hozta..ha általánosan beszélgetsz egy sráccal, akkor könnyen elcsábíthatod. Jobb ha valamilyen sporthoz/hobbihoz kapcsolódóan barátkozol fiúkkal ÉLŐBEN.

2014. ápr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!