Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, hogyan válaszoltok...

Lányok, hogyan válaszoltok egy ilyen jellegű kérdésre?

Figyelt kérdés
Mikor ismerkedtek/találkozgattok egy fiúval(komoly kapcsolat reményében), sőt a kapcsolat elején szinte biztos, hogy a "párotok" felteszi azt a kérdést, hogy "hány pasival voltál előttem?". Tudom, hogy minden normális kapcsolat alapja a bizalom és a hazugságok elkerülése, így az a legjobb döntés ha a valós számot mondjuk?! De mi van ha meg mondjuk az igazat (nálam pl.6, 24 vagyok) és annak a valakinek ez soknak számít, emiatt könnyű vérű nőcskének titulál? Vagy esetleg bele fér egy kis füllentés?

2014. márc. 28. 14:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én nem hazudnék a helyedben, mert akkor a másik féltől hogyan várhatnál el őszinteséget? Az képmutatás lenne. Elkel fogadni, hogy a múltbéli cselekedeteinknek következményei vannak ami lehet pozitív vagy akár negatív is...
2014. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
*el kell fogadni :P
2014. márc. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
igen, súlyos következményei. ha valaki velem akar lenni, és más előtte volt hat fiúm, akkor el kell fogadnia, hogy én csak ilyen csomadban vagyok kapható, nem 5, nem 7 fiú előzménnyel. és utána nem ér visszacserélni emiatt.
2014. márc. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Szerintem is el kéne mondanod őszintén. Velem is ugyanez volt.
2014. márc. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
És mi van akkor ha tényleg minden jó köztetek, csak ez a "csomag" zavarja ill. teszi tönkre a viszonyotokot?
2014. márc. 29. 08:07
 16/17 anonim ***** válasza:
nem teszi tönkre. az teszi tönkre, hogy állandóan ezzel foglalkozik. nem azzal, hogy itt és most örülhetne neked. jelleme alapján azt mondom, nem ígéretes, és hagyd, ha még hagyhatod. ha már szereted, akkor persze más. tudod, én azzal nem tudnék megbékélni, hogy valaki ennyire kicsinyes. 24 vagy , az jelentheti pl. azt, hogy 18-tól minden évben volt egy fiúd. nagyon nem ijesztő még. viszont lehet, hogy ha együtt lesztek, állandóan a keresztkérdéseit meg a megjegyzéseit hallgathatod.
2014. márc. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést, hogy ti hogyan viszonyultok ehhez a dologhoz, nem azért mert valakinek füllenteni készülök :P
2014. márc. 29. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!