Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem a kérdésre válaszoltok?

Miért nem a kérdésre válaszoltok?

Figyelt kérdés

Sokat végignézek minden nap, és kb minden másodiknál teljesen hasznavehetetlen válaszokat adnak, ráadásul úgy, hogy a válasz írója még komolyan is gondolja!

Miért írnak sokan alternatív megoldást vagy lehetőségeket, ha a kérdés írója pontosan tudja hogy mit akar? (amiket én olvastam, ott 99%-ban tudják, ezen ne vesszünk össze)

TISZTELET A KIVÉTELNEK!



2013. okt. 3. 23:08
 1/8 Lin71 ***** válasza:
94%

Jó kérdés.

Az emberek (itt, ahogy elnéztem, ) szeretnek kötözködni.

Belekötnek a kérdésbe, és máris eltértünk a tárgytól.


Illetve vannak olyanok, akik rendkívül bölcsnek gondolják magukat, ezért osztják az észt.


És vannak olyanok is, akik csak trollkodnak, vagy fikáznak.


Azért szoktak(/szoktunk) többféle megoldást, ötletet felhozni, hogy a kérdés kiírója "válogathasson", eldönthesse, neki melyik jobb, melyik kézenfekvőbb.

Hisz sokszor van, hogy egy adott problémára azt hisszük, hogy csak egy megoldás van, és kiderül, hogy mégse. :)

2013. okt. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
én arra válaszoltam
2013. okt. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Ha a kérdező pontosan tudja mit akar, akkor mi a francnak teszi fel a kérdést?
2013. okt. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Kedves Kérdező:

1) Néha a kérdésen látszik, hogy kamu.

2) Néha a kérdés olyan nevetséges, hogy komoly válaszokat nem lehet rá adni.

3) Néha a kérdés olyan nehéz, hogy még a szent Jehova sem tudná megválaszolni, ha tényleg létezne sem.

4) Néha a kérdés úgy van feltéve, hogy még a kedves kérdező sem értené, ha más rakta volna fel helyette.

5) Néha a kérdésből nem derül ki, hogy a kedves kérdező mit is akar.

6) Néha a kérdés nem is kérdés, csak van egy "?" a végén, így hát válaszolni rá nem lehet.

7) Néha látok egy ilyen kérdést: "Eltalálná Pistike egy téglával egy 10 m magas ház tetejéről a ház előtt 20 méterre álló Józsi bácsit, ha a kezdő sebessége 10m/s". Ezen a kérdésen érződik, hogy nem is komolytalan.

...

Remélem, hogy segítettem, és azt is, hogy a kérdésedre válaszoltam.

...

2013. okt. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
egy kérdést nem csak egy oldalról lehet megközelíteni. A válaszolók olyankor más szempontokatt mutatnak a kérdezőnek, amelyre az nem biztos, hogy gondolt.
2013. okt. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3-asnak: mert nem tudja a választ

4-esnek: általában sajnos a te listád szerinti 3. esetet látom

Pacsit kap mindenki :)

2013. okt. 4. 08:19
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Van amikor annyira értelmetlen egy kérdés,hogy érdemesebb inkább poént csinálni belőle,mint komolyan foglalkozni vele.
2013. okt. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

Például a szerelem/szex kategóriában én már nem is találok normális kérdést, így ott érthető a "poénkodás".


A többit ritkán nézem, de többnyire tényleg csak belekötnek a kérdésbe.

2013. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!