Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Veletek is előfordul, hogy...

Veletek is előfordul, hogy válaszoltok egy kérdésre, de mire lenyomjátok a "küldés"-t, már nem jelenik meg a válaszotok a kérdéssel?

Figyelt kérdés

A mai nap folyamán nem egyszer fordult elő velem, hogy szépen megírtam a választ, el is küldte a rendszer - tehát nem fagyott le a gépem, és az okozta a problémát, - de aztán már a kérdést se találtam, nem hogy megjelenítette volna a kommentemet... :O

Magyarán válasz közben törölték a kérdést...


2009. jún. 6. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Asszem egyszer jártam így.

Meglepődtem, de aztán vágtam, hogy mi van.

2009. jún. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen előfordult, ma például egy jó sárdobálós kérdést is töröltek a családi kapcsolatok rovatból :)
2009. jún. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

velem épp nemrég történt, kb egy órája... egy olyan kérdésre akartam válaszolni ahol valaki azt kérdezte, hogy miért nem lehet angyalos kérdéseket feltenni...pedig nagyon kíváncsi lennék rá... :/

nha mindegy, ez van...

2009. jún. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
velem is előfordult már, mire megírtam a választ, törölték a kérdést
2009. jún. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

No akkor nem én vagyok csak így. Mindkét kérdésnél jártam, mindkét kérdés akkor szűnt meg, mikor én írtam. Vagyis ahogy látom, többen írtunk egyszerre.

De nem csak ennél a kettőnél fordult elő.


Minden kérdést föl lehet tenni, csak rafináltan kell megoldani. Válaszoltam volna ennek is, annak is, de valahogy egyiküknél se volt beállítva a privát üzenet...

Na de akkor megnyugodtam, hogy nem engem pécéztek ki maguknak a moderátorok. :)

2009. jún. 7. 08:23
 6/6 A kérdező kommentje:
Most kaptam egy üzenetet én is a szerkesztőktől, amire csak annyit szeretnék reagálni, hogy nem tudom, hogy néz ki az oldal "belülről", látszik -e vagy sem, ha valaki éppen ír. Ezért nem tudhattam, hogy ők nem tudják, ha éppen akkor írok. :) Mindenesetre furcsa volt, na. :)
2009. jún. 7. 11:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!