Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, hogyan válaszoltok...

Lányok, hogyan válaszoltok egy ilyen jellegű kérdésre?

Figyelt kérdés
Mikor ismerkedtek/találkozgattok egy fiúval(komoly kapcsolat reményében), sőt a kapcsolat elején szinte biztos, hogy a "párotok" felteszi azt a kérdést, hogy "hány pasival voltál előttem?". Tudom, hogy minden normális kapcsolat alapja a bizalom és a hazugságok elkerülése, így az a legjobb döntés ha a valós számot mondjuk?! De mi van ha meg mondjuk az igazat (nálam pl.6, 24 vagyok) és annak a valakinek ez soknak számít, emiatt könnyű vérű nőcskének titulál? Vagy esetleg bele fér egy kis füllentés?

2014. márc. 28. 14:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem magyarul
2014. márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
és ha nem ért magyarul?!
2014. márc. 28. 14:04
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt pl soha nem szoktam megkérdezni.
2014. márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Ez egy igen kényes kérdés. Szerintem jobb, ha elmondod őszintén, mert ha később ne adj Isten kiderülne az igazság, az sokkal fájóbb lenne, mintha rögtön az elején mondanád el.
2014. márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Szerintem mond el neki az igazat. Ha most ettől valami változik benne akkor ennyi. Ha kíváncsi rád és sokáig együtt lesztek úgyis meglátja hogy nem vagy az
2014. márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
Nem hiszem, hogy ez hatalmas akadály, valakit biztos zavar, de én például arra gondolnék, hogy akkor benne lennél a dologban. Kövezz meg, de szerintem kell a világnak a hazugság néhány esetben, itt nem lesz gond egy apró füllentés miatt.
2014. márc. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nem rég megismerkedtem egy fiúval, randizgattunk eléggé huzamosabb ideig, úgy vettem észre, hogy komolyan viszonyul hozzám, jól éreztük magunkat együtt, el jártunk szórakozni, nálunk is volt nem egyszer. Majd feltette ezt a kérdést, úgy gondoltam tiszta lappal indítok, nem hazudok, hát megmondtam, arra is rá kérdett hány éves voltam mikor el vesztettem a szüzességem (17 és fél) ezt viszont nem hitte el. Majd tette a szépet meg a jót, kivárta míg ágyba bújok vele és rá 5 napra dobott.
2014. márc. 28. 14:19
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
4-es, hogy derül ki szerinted? összefognak az exek, és hatosban felkeresnek a lakásodon, mikor már együtt éltek?
2014. márc. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon fontos az őszinteség és már a kapcsolat elején néhány alappillért le kell fektetni (mármint nem a kérdezőt hamar).


Ha túlérzékeny a kis lelkem, hát nem az elején válaszolnék neki, de elmondanám az igazat (el is szoktam) csak nem mindig akkor és azonnal, amikor ő akarja.


Dobjatok be egy fröccsöt és menjetek sétálni ebben a szép időben, a számmisztika meg maradjon meg az Ezo tv-nek!

2014. márc. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én nem tudom,a pasik kérdeznek e ilyet egyáltalán! Ha mégis,az igazat! Mi mást?
2014. márc. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!