Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaszoltok erre a kerdesre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaszoltok erre a kerdesre? (lent)

Figyelt kérdés
lanyoktol, kerdezem....amikor osszejottel a baratoddal(pasidda) akkor az elejen mikrol beszelgettetek? nekem teccik egy srac es szoktunk is yahoon dumalni csak elobe elege nehezkesen megy..mit kerdezzek tole?(az alapdolgokat mar tudom)
2010. máj. 25. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát való akkor félős vagy... de ha ugy van ez megy magától.. ha nem akkor abból sose lesz semmi
2010. máj. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát mi mondjuk meséltünk egymásnak ilyen régi vicces dolgokat. Biztos neki is voltak pl osztálykirándulás, vagy beégések ilyesmik. Kezdeményezd te hogy lássa hogy meg mered osztani az ilyen dolgokat is és akkor talán ő is nyitottabb lesz. Vagy ha van közös hobbi, zene, film akármi akkor arról:) Sok szerencsét:)))
2010. máj. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Valaszoltok erre a kerdesre?"

Nem.

2010. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha már alapdolgokat tudod akkor az ismerkedésen túl vagytok gondolom. Mostmár belemehettek mélyebb témákba is egymással kapcsolatban. Van egy játék, ami nekem egyszer nagyon bejött ilyen helyzetben.

A lényeg, hogy mesélsz 2 sztorit, titkot, tulajdonságot magadról. Például lehet ez olyan jellegű, hogy Gyerekkoromban volt egy visszatérő álmom. De olyan is, hogy Villám alakúra szoktam gyantázni a punciszőrömet xD...

A lényeg, hogy az egyik állítás hamis a másik igaz, és a srácnak ki kell találnia melyik hazugság. Aztán ő jön, neki kell kettőt mondania és neked kell kitalálni, számolhatjátok a pontokat, de nem muszáj a lényeg, hogy ezzel a játékkal is többet megtudhattok egymásról. :)

2010. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

főő a bizalom. ha félősvagy az rég rossz. ezen változtass!!

pasihoz bátorság kell ,ezt jegyezdd meg.;)

2010. okt. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!