Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Béna fiúk, akik egyre sikerese...

Béna fiúk, akik egyre sikeresebb a lányoknál, nálatok is ez van?

Figyelt kérdés
Minél több dolgot érek el egy lánynál, annál inkább kezdem egyre kisebb értékűnek látni a lányokat, szinte már nem is érnek nekem semmit sem, mintha én kezdeném ő helyettük sokra tartani magam. Míg pár éve, amikor még csak félénken, nagy ritkán mertem ránézni a lányokra, olyan kis senkinek éreztem magam, a lányokat meg valami Istennőnek láttam, akik tőlem jóval értékesebbek, addig mára fordítva van, magamat látom értékesebbnek. Főleg, ha a jellemüket nézem, az eléggé kiábrándító.
2014. márc. 26. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért, volt szerencséd megismerni az összes lányt?
2014. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát akikkel bulikba beszélgetek lányokkal én sem tartom semmire. Csomó csajt meg lehet dönteni pár óra alatt. Most őket mire értékeljem? De vannak lányok akiket tisztelek, nem is kevés. akiket közelebbről ismerek, nagyon aranyosak rendesek. Hát megválogatja az ember a társaságát. Dehát a mai világ ilyen. Egyre több kurv*ba fut bele az ember.:)
2014. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Welcome to da life.
2014. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok sikeres a lányoknál, de sokat én is lenézek, mert eszük semmi, a világról semmit nem tudnak, de azért betudnak ugatni, nah az ilyeneket sztem bármelyik értelmesebb fiú vagy akár lány lenézi. Akik meg az ien libákat bírják azok se különbek náluk.
2014. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ami elérhetetlen, az mindig jobban vonz.
2014. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egészségedre....
2014. márc. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!