Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet tenni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, hogy egy csapasra megvaltozzon minden es sikeresebb legyek a lanyoknal? Lehet ezt tanulni?

Figyelt kérdés
Abszolut nem vagyok jokepu, nagy dumas sem, atlagos magassagu vagyok 177 cm, ehhez sportos izmos 82 kg os testsuly, jo oltozkodes. 23 vagyok es nem nagyon tetszettem meg soha egy lanynak sem igazan. Mit lehet tenni, hogy sikeresebb legyek es sok lanynak bejohessek? Meg kell tanulni a nok nyelven? Magabiztosabbnak kell lennem? Pua szovegekez kell tanulni ezerrel? Vagy legyek szimpan csak eroszakos veluk es rogton simogassam fogdossam.oket? Mi az ami celra vezet es 1 ev alatt sikert sikerre lehet vele halmozni, vagyis nagy fordulatot hozna. Mi az a praktika?
2012. okt. 25. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Már megint te???
2012. okt. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mirol beszelsz, 2 hete nem kerdeztem ilyet. Mert ismerek ilyen puasokat akik.egyik naprol a masikra megvaltoztak es sikert sikerre halmoztak a lanyoknal. Persze lottot nem tudok nyerni, az.lenne a leghatasosabb fegyver.
2012. okt. 25. 22:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Van egy haverom, egyszerű kereskedő, 175 cm magas, pocakos is kicsit, nem tökéletes arcú, mégis bárkit megtud szerezni. Tudod miért? A humora nagyon jó és jó ember. Betegre tudom röhögni magam vele + rámenős is. Van egy egészséges önbizalma, tud viselkedni. Ő a személyiségével mindenkit levesz a lábáról. 22l.
2012. okt. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem pua szövegeket kell tanulni hanem a téma komolyabb irodalmát kell elolvasni, és megérteni a tartalmát. Angolul, mert a magyar "szerzők" ebben kóklerek. Én amúgy szívesen segítenék, de most van barátnőm.
2012. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nyomtass ki egy brad pitt arcképet és ragaszd a fejedre
2012. okt. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Brad Pitt nem volt jokepu, eddig 35 ezzel kapcsolatos kommentet olvastam itt a gykn es.tobb mint 20lany azt mondta itt, hogy nem jon be neki. Tehat aki nem jokepu, azt ne vegyuk ide. Mit lehet tenni, ha az arc nem szamit mert egy jo haj es jo szakall vagy.szolis bor mindbekibol jokepu pasit csinal.
2012. okt. 25. 23:06
 7/8 A kérdező kommentje:
Orlando Bloom sokkal jobban bejon a lanyoknak, volt a gykn ilyen szavazas is es toronymagasan bloom nyert.
2012. okt. 25. 23:10
 8/8 anonim ***** válasza:

az a kis makkarcú nyálgép?

Akkor már inkább Johnny Depp vagy Wentworth Miller.

2012. okt. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!