Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy sikeresebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy sikeresebb legyek a nőknél?

Figyelt kérdés
lehet hogy tul kedves vagyok? az a baj h nemakarom kihasználni őket? mi kellhet nekik?
2010. jún. 9. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:

"lehet hogy tul kedves vagyok? "


biztos

2010. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"mi kellhet nekik?"

Valószínűleg nem Te.

2010. jún. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magasabb önbizalom például, és hogy te kezdeményezz meg küzdj érte.
2010. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A lányoknak laza, de határozott srácok kellenek alapvetően. Legyél szórakoztató, és minél kellemesebb társaság, de nem feltétlen szükséges a kedvesség. Sőt! Gyakran hátrány, mert aki kedves az puhánynak, nyálasnak hathat a szemükben. Legyél határozott kisugárzású, látszódjon rajtad h "tökös" srác vagy és máris jobb helyzetbe kerültél külsőtől függetlenül. Vagyis szinte függetlenül tőle, mert ha már ránézésre sem akarnak veled szóba állni, akkor ez sem segít. De kellő hozzáállással felkelthető bármelyik csaj érdeklődése, akkor is ha csak a külsőd nem fogná meg őket, csak lássák rajtad a magabiztosságot, és h mindenki más számára szórakoztató társaság vagy. Utána ők is kíváncsiak lesznek rád. Vagy legyél enyhén bunkó, sok csajnak az is bejön. Nem 1 csajt szedtem fel már akit eleinte oltogattam, később aztán vmiért mégis egyre közelebb férkőztek. Sokaknak bejön ez, csak ne legyél paraszt.


"életművész"

2010. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
amikor lenézö tapló paraszt voltam akkor válogattam a csajokközül. de megváltoztam pár éve már és azóta hogy extrakedves vagyok és mindent megteszek azóta csak bántanak.
2010. jún. 9. 21:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor sztem megválaszoltad a kérdésed.
2010. jún. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!