Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg gáz lányok? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz lányok? Mit tegyek h ez megváltozzon?

Figyelt kérdés

Ma beszélgettem egy lánnyal akit nemrég ismertem meg.Megkérdeztem töle h mi volt rólam az első benyomása és ezt mondta: hát elég furcsa,Úgy tényleg eléggé....nőiesnek, és bánának hatsz magas a hangod és ez így elég furcsa összhatás..de elég egy óra h az ember rájöjjön hogy csalóka a kép..

Mert nem tartom magam jo pasinak,és ezt ez is erösiti.Külsöre a koromhoz képest éretlen vagyok...23f


2011. aug. 8. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát nem előnyös egy 23 éves férfinek, hogy magas a hangja.. ezen nem hinném, hogy tudsz változtatni:/
2011. aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A lényeg az, hogy a lány rájött, hogy csalóka az első kép.

Figyelj, csak azok véleményével foglalkozz, akik számítanak neked. Magas a hangod? Na és, szerintem jópofa lehetsz.

Éretlennek tűnsz? Növessz, bajuszt. :) csak vicceltem. Addig jó, ameddig fiatalítanak.

2011. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
járj konditerembe, talán a nőies oldalad férfiasodik:) hangod meg nem érdekes:)
2011. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 jani021 válasza:
először is én 22 éves vagyok.de kb 18nak nézek ki.másodszor is szokj rá a cigire az mélyíti a hangot nekem se volt jó a hangom csodát nem várj tőle de nem lesz magas annyira.ja és legyen önbizalmad:)(most is van b.nőm)fel a fejjel.
2011. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

te utolsó agyatlan barom mi az hogy szokjon rá a cigire? ennyi erővel írhattad volna h akassza fel magát....ha ostoba vagy a te dolgod, de én nem mernék tanácsot osztani a helyedben!!!!!!

Kérdező ne törődj vele a hangod a szexepiled:)

2011. aug. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 jani021 válasza:
nekem ez bevált am később le tud szokni a cigiről de mivel neked valószínű hogy nincs magas hangod nem is volt azt se tudod h mik játszódnak le az emberekben.úgyhogy gondolkozz el azon h hogy beszélsz a másikról.(ja és ezek csak tanácsok nem muszáj őket megfogadni)
2011. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz Pavarottinak lenni, hogy el tudj bűvölni egy lányt... A külső meg nem minden, mondjanak a begyepesedett bunkók, amit akarnak. Ami igazán számít, az belülről fakad, és mint mondtad, az a lány is rájött erre. :) örülj neki, hogy észreveszik azt, aki belül vagy, és ezzel törődj, ne a hangoddal. :)
2011. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nahát, ez egyáltalán nem nagy baj! :))


Először is a lényeg: hogy egy idő elteltével rájönnek az emberek, h jó arc vagy és ez a lényeg. :) Képzeld el a tök jól kinéző pasit, aki jó arcnak, humorosnak tűnik, és ha 10 percet eltöltesz vele, az agyadra megy. Szóval te vagy előnyösebb helyzetben. :)


Az, h hogyan nézel ki, nem számít ilyen szinten. Valaki éppen hogy az ilyen fémin, kissé nőies pasikra bukik, ez alatt gondolom azt érted, h vékonyabb vagy, és kisfiúsabb az arcod. Nos, az én bátyám is ilyen. Viszont heti 2-3-szor úszik és most már szálkás, nagyon jól néz ki. :) Az arcoddal max tényleg annyit tehetsz, h borotválod, ettől megerősödik a szőr és borostás leszel. :) De szerintem az sem baj, ha nem nézel ki 23-nak, valaki pont ezért fog beléd szeretni. :))


A magas hangodat pedig ne fogd fel tragédiaként, a bátyámnak (igen, még mindig ő) is az átlagnál kissé magasabb hangja van, mondjuk az utóbbi időben kicsit erőltette és mélyebb lett, szóval gondolom gyakorlás kérdése. Viszont elfogadta magát és a hangját úgy, ahogy van és egy rádiónál dolgozik, mondhatni a hangjából él...:)


Szóval no para, ha rendes srác vagy, úgyis találsz magadnak olyan nőt, aki elfogadja ezt, ami igazából nem is furcsa szerintem. Jó vagy így. :))

2011. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: igen pont ezekre gondoltam a nöiesség alatt..Azért mondtam h nem vagyok jo pasi stb,nem tudom elfogadni stb mert még nem volt bnöm 23 évesen..
2011. aug. 16. 21:49
 10/12 anonim válasza:
51%
Szedjél hormontablettát.
2011. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!