Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti miért a cicafiúkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért a cicafiúkat kedvelitek?

Figyelt kérdés
Az nem indok, hogy sok fiú meg a cicababákat kedvelik.
2011. nov. 2. 20:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Barátom a társadalom elkorcsosult. olyan mintha a leggyengébb oroszlánok basznának és nemzenének utódot, szégyen.
2011. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Na ez nekem ismeretlen kategoria.
2011. nov. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
mert a lányok töbsége azt hiszi hogy azok engedelmesek...xDD
2011. nov. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én nem az olyanokat kedvelem :)
2011. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
A cicafiúk a búzák?
2011. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Azon csodálkozom én is, hogy mintha a sörénytelen és fogatlan fiatal oroszlánok kufircolnának, az idős rutinos férfias oroszlánok(átvitt értelemben),azok meg hoppon maradnak. Mondjuk ha ilyen Justin Bieber meg Sp félék tetszenek sok lánynak, akkor tényleg nagy baj van a fejükben. A többségnek.
2011. nov. 2. 21:04
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl nem:D A Rockerek tetszenek, pedig 15éves lány vagyok (:
2011. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

lehet látensleszbik. hm?

arról meg nem is tudtam, hogy één kedvelném őket. esetleg aranyosak (is lehetnek). egyébként mint pasi, nem bejövősek nekem

2011. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Szerintem pont azért, mert külsőről ítél ugyebár mindenki és az ilyen fiúk kedvesebbnek, rendesebbnek, aranyosabbnak tűnnek. Ami persze nem minden esetben igaz.
2011. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Mondjuk az ilyen Zac Efron félékre gondolok. Akik azért nem túlzottan férfiasak.

[link]

2011. nov. 2. 21:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!