Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti miért a cicafiúkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért a cicafiúkat kedvelitek?

Figyelt kérdés
Az nem indok, hogy sok fiú meg a cicababákat kedvelik.
2011. nov. 2. 20:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
(a kép) héj ez a tiniknek jön be.. és.. a srác sikeres, BOLDOGNAK, aranyosnak, kedvesnek tűnik nem egy ostoba lúzer bunkó parasztnak. bocsi, nem mondom hogy én epekedek érte, de kicsit érthető ha valaki igen. amúgy én nem így definiálnék egy cicafiút :D
2011. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 marcsi01 válasza:
Nem igazán értem ezt a cicafiú őrületet, én speciel nem olvadozom sem Sp sem az a, hogy is hívják... ja igen az a Cody gyerek láttán. De ez van ezt kell szeretni. (14L)
2011. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem szerettem az ilyen fiúkat. 14 évesen is az idősebb, férfiasabb férfiakra buktam. Soha nem epekedek sztárok, vagy tudom is én mik után. A megközelíthetőek közül igenis az igazi férfit preferálom, nem az ilyen girhes kis buzogányokat.
2011. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
56%
Ezen az oldalon is van annyi álszent lány/nő. Itt az összes azt mondja, hogy ők a firfias férfiakat szereti közben meg egy lenyalt hajú f@asszal van együtt.
2011. nov. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Utolsóval mélységesen egyetértek. Megyek végig a fősuli folyosóján és minden lány is ilyen hűdeszabályos arcú, 190 magas, lenyalt hajú pasival van együtt. De mondom: majdnem minden lány ilyennel van. Átlagos pasit lánnyal, hát ritkábban látok. Akkor meg ezek milyen válaszok, hogy nem a cicafiú kell? Ez olyan, hogy nem kell a pénz, de ha van akkor már nem tudsz nélküle élni.
2011. nov. 2. 21:36
 16/25 A kérdező kommentje:
Beállok a buszmegállóba és látom, hogy két különböző csak két különböző szőke szépfiúval smárol. Véletlen? Nem hiszem. Mi meg csorgatjuk a nyálunkat az ilyen lányokért.
2011. nov. 2. 21:41
 17/25 anonim ***** válasza:
tessék? jó, ha ti így... :D szerintem meg a "megyek végig a fősulin, és majdnem minden csaj mellett..." a csajok kb 20%-a lehet, na jó csak mondtam valamit.. de azért, jahm biztos minden csaj mellett.. szerintem meg csak őket veszed észre, gondolom épp cicababák. :D van ott még párszor annyi lány, bizton állítom neked.
2011. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Azt bírom, hogy alig érkezik komment. Ezek szerint a lányok nagy többsége ezeket a fiúkat részesíti előnyben. Ma legalább nem hazudtak...
2011. nov. 2. 21:45
 19/25 anonim ***** válasza:
szánalmas vagy. persze, állítsd fel a statisztikádat pár kommentre alapozva. röhejes komolyan. :D nem is tudom miért vársz mást, ha úgy is eldöntötted magadban, hogy ki mit szeret. ennyi.
2011. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Azért írod, hogy szánalmas vagyok, mert nem tudsz mást és tudod, hogy igazam van. Am. neked is tuti, hogy egy cuki herceg otthon a párod.
2011. nov. 2. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!