Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ingben, vagy pólóban vonzóbb...

Ingben, vagy pólóban vonzóbb egy pasi?

Figyelt kérdés
olyan 23-26 éves korú, sportos testalkatú férfira gondolok
2014. márc. 25. 17:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#7-es úgy látszik, te nem vagy tisztában a riba*c szó jelentésével. Attól még, hogy tetszik a férfi test nem vagyok az. Képzeld még szűz vagyok.

Kérlek válogasd meg szavaidat

2014. márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
63%
11-es: Mégis akként nyilvánultál meg. Válogasd meg a szavaidat. Képzeld, ha 15 évesen már nem lennél szűz, és az apád lennék, akkor nem kapnál enni.
2014. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Számomra ingben.
2014. márc. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#12-es. Ha mondjuk egy nő tette volna fel ezt a kérdést és valmelyik férfi ezt válaszolta volna, akkor az hímringyó lett volna? Nem. Ez természetes dolog,hogy a különböző neműek érdeklődnek egymás iránt.
2014. márc. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

12-es szerintem túlreagálod... Amúgy sem illik ilyet mondani senkinek.


Kérdező, én a pólót preferálom, de ahogy látom, ezzel egyedül vagyok. :D Lehet, hogy az ing elegáns, de nekem kicsit olyan "beleizzadós"-jellege van. A póló sportos, nekem azért az tetszik. :)

2014. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#15-ös köszönöm, hogy egyet értesz velem.
2014. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
15-tel értek egyet, a beszólás terén is és fiúként a pólót preferálom, az fiatalosabb, sportosabb.:) és mivel bizonyos gazdag országokban az indiai, pakisztáni, bangladesi vendégmunkások áradata mind ingben jár így tőlük is meg kell különböztetni magát az embernek valahogy ezért ott az európaiak pólóban járnak :D
2014. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
gáz, hogy a születésed helyétől többnek érzed magad egy indiainál, vagy pakisztáninál. tipikus lúzer sikertelen felfogás
2014. márc. 25. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!