Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezen hogy lehetne változtatni?

Ezen hogy lehetne változtatni?

Figyelt kérdés
A gondom az hogy ha egy fiú meghallja hogy szociofóbiás és szeretethiányos vagyok vagy azonnal elfut vagy úgy kezel mint valami szánalmas sz@rdarabot. Mondjuk a tipikus önsajnáltató libáktól nekem is égnek áll a hajam (meg amúgy is) de miért nem képesek megérteni egyesek hogy én nem vagyok ilyen?
2014. márc. 23. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
nemfeltétlen futnak el, a fiúk is emberek--> vannak érzelmeik(nekem nem biztos) és náluk is lehet egy két gond pl szeretethiány na náluk lehet hogy pl előny az ha szeretethiányos vagy mert megtudnátok adni egymásnak azt a szeretett amit nem kaptatok meg.
2014. márc. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ASOT ***** válasza:

Gondold végig, hogy te mikor, milyen esetben tudnál egy ilyen férfival együtt maradni!

Talán ha megszeretted és fontos lett számodra? Vagy látsz esélyt arra, hogy ez változni fog?

úgy gondolom igen :)


Amíg egy fiú nem ismer téged eléggé, nem kedvel eléggé, nem szeretett meg téged, nem lettél neki eléggé fontos ahhoz, hogy ezt elviselje, addig nem is fog melletted maradni.

ergo ha így indítasz akkor várhatsz sokáig a szőke hercegre.

És az esetedben nem egy olyan fiú kell személyiségben mint te, hanem az ellenkeződ kell.


Szóval ideje összeszedni magad, és legalább addig tartani magad, ameddig nem válik kissé komolyabbá az a kapcsolat.

2014. márc. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én nem futok el. írj!
2014. márc. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!