Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudnék ezen változtatni?

Hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Nagyon jól el tudok beszélgetni bárkivel akit már egy jó ideje ismerek, szinte bármiről. Állítólag vicces vagyok, mindenki élvezi a társaságom. De ha ismeretlenek közé kerülök, csak párszavas mondatokat tudok összerakni és teljesen elrontom ezzel a beszélgetést. Nagyon feszült vagyok, és hosszú idő mire feloldódok. Ezért az ismerkedés is nehezemre esik. Mire eljutnék odáig egy lánnyal hogy végre meg tudom mutatni magam, addigra elkönyvel egy fura unalmas emberkének. Ezen hogy lehetne változtatni? Arra gondoltam hogy belépek valami ifjúsági szervezetbe ott sok új embert megismerek talán előbb-utóbb elmúlik ez a valami. (Most ez a fogalmazvány is elég "érdekesre" sikeredett, ezért elnézést :D)
2013. dec. 2. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:
idegenek között keresd mindig a témát, amihez hozzászólhatsz! ha egyéni tapasztalatokat közölsz, hamar közvetlennek fognak tartani, és beszédbe elegyednek veled. ezenkívűl MOSOLYOGJ! (tudod, ne olyan idiótán, csak kedvesen, tükör előtt látod, h mi áll jól!)
2013. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!