Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehetne ezen változtatni?

Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Ha egy fiú elkezd közeledni hozzám és nekem is bejön, akkor elkezdem eltolni magamtól a flegmázással azért, mert félek attól, hogy csalódni fogok. (Eddig még nem csalódtam) Ha meg nem közeledik, akkor meg rá se merek nézni. :( Mit tehetnék?? 16/L
2013. aug. 5. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Süss valamit.
2013. aug. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
már ismered a problémádat, küzdj ellene. ne flegmázz
2013. aug. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szilvás buktát, mert azt szeretem!
2013. aug. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De itt hol a kérdés, őszintén? Megvan a probléma változtass rajta! Hogy hogy? Ne flegmázz -.-"
2013. aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rossz ha folyton azon aggódsz hogy mi van ha csalódni fogsz. Azt kell belátnod hogy ha bizalmatlan vagy mindenkivel szemben akkor esélyed sincs hogy megtaláld az igazit. Azt nem mondom hogy nem fogsz párszor orra bukni mert kicsi az esély hogy rögtön az első lesz a tuti, de legalább lesz esélyed rá hogy végül megtaláld.
2013. aug. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!