Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mindenképp rappernek...

Lányok, mindenképp rappernek gondoltok egy fiút, ha fullcap vagy snapback sapiban van? Gáz, ha más zenei stílust kedvelő is hord ilyen sapkát?

Figyelt kérdés
Én nem azért hordom, mert ilyen rap, hipp-hopp zenét hallgatnék, csak jól érzem magam benne, meg mondták már többen is,hogy jól áll nekem. Meg már meg is szoktam, hogy rajtam van szinte mindig.
2014. márc. 15. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

én idiótának gondolnálak

de ha rapper lennél is ez lenne a véleményem


15l

2014. márc. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Egy tizen-húszon éves kölyköt nem nézek sehogysem rappernek. Az idősebbeket meg Már nem nézem rappernek. Egyébként én alapvetően nem szimpatizálok ezekkel a sapkákkal.
2014. márc. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon gáz, teljes mértékben kizáró ok. Ne hordj ilyen sapkát ha nem vagy rapper.
2014. márc. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A rapperek rappelnek, ők fura-kicsavart módon költészek, te tudsz rappelni, mert csak akkor vagy rapper! Am nekem 8!
2014. márc. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszed érdekel bárkit hogy milyen sapkába vagy? Akit érdemel az ott gyökér ahol van. Ha neked tetszik, meg jól áll, akkor hordod, ha meg nem, akkor nem.
2014. márc. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem fognak annak gondolni mert egy mocsok páva vagy
2014. márc. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mindenki azt hord amit akar. Ennek nem kellene kötődnie a zenei ízléshez, na de ez van.. Szerintem totál rendben van az a sapka, bármit is hallgatsz :)
2014. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!