Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők hány százalékának jöhet...

A nők hány százalékának jöhet be egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés

25 éves, magas, barna haj, kék szem, enyhén izmos alkat, állítólag nem csúnya. Sportos öltözködés, sok hobbija van, íjászkodik, makettezik, ejtőernyőzik, kiismeri magát a konyhában és sokat jár moziba, állítólag kedves, odafigyelő, közvetlen természetű, olyan aki mer lépni a változásért, ha kell, és nincs belefásulva a saját életébe.

Nem tudom, melyik releváns dolog, melyik nem, csak leírtam.



2014. márc. 8. 11:53
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Mintha a szórakozóhelyek nem kalandorokkal lennének tele (férfiak tekintetében, de nőknél se ritka).
2014. márc. 8. 17:26
 22/29 anonim válasza:

Akkor most megragadnám az alkalmat, hogy leírjak pár dolgot lányként a tapasztalataimról... "férfiakkal" kapcsolatban.

18 vagyok, tehát nagyon fiatal, de a koromhoz képest jóval érettebb. Ezt nem csak én mondom, hanem úgy általában mindenki, aki megismer, de a lényeg nem is ez.

Későn kezdtem érdeklődni az ellenkező nem iránt, de mióta elkezdtem folyamatosan abba a problémába ütköztem, hogy töketlenek. És itt nem csak a velem egyidősekről, meg huszon-egynehány évesekről van szó, hanem 25-től fölfelé is. Alapból mindig idősebb pasit "kerestem" és ők jöttek be jobban a férfiasságuk és tapasztaltságuk miatt, azonban ilyet találni olyan nehéz, mint fehér hollót.

A másik baj: neten való ismerkedés. Akármennyire is nincs sikerélményed élőben, ez ne vegye el az önbizalmad. Élőben próbálkozz, mert a net egy szemétdomb.. ezt is tapasztalatból mondom, de nem kezdem ecsetelgetni, mert 10 oldal nem lenne rá elég.

Harmadik dolog: mind szép és jó ez a bókolás meg kedveskedés a lányoknál, de bizony egyhamar elveszítjük az érdeklődésünk, ha nem mutatjátok meg, hogy márpedig ti vagytok a férfiak és ti vezettek. Nem erőszakosan, hanem úgy ahogy kell.. ezt nem tudom megfogalmazni.

Én egészen eddig kis puhap*cs huszonévesekkel találkoztam, pár hete talált rám a kivétel. Azért hozom őt fel példának, mert ő nem nyomult, de kitartó volt, férfias, és egyszerűen olyan hozzáállása van a dolgokhoz, ami vonzó. Nem alázkodik meg, de udvarias, tudja mi a dolga és még sorolhatnám. Nem kérdőjelezem meg, hogy mindez benned is megvan, szerintem az ismerkedési szokásaidon és az érdeklődés fenntartásán kellene javítanod.

Sok sikert!:)

2014. máj. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Nos 22-es, mind nagyon érdekes, amit leírtál, de sajnos elkövettél egy apró bakit.

Nem figyelted a leírást. Sehol egy szóval nem kértem fel a kérdés olvasóit, hogy írjanak nekem levelet, ha felkeltettem az érdeklődésüket. Ez egy véleményt kikérő kérdés volt, amire hol érkezett válasz, hogy nem. A tiéd valahol a kettő között egyensúlyozik.

És ha már itt tartunk, nem szoktam magamról így írogatni, de azért el kell mondjam, én nem abba az osztályba tartozom, akik alárendelik magukat bárkinek, csak hogy nőhöz jussanak. : )

Tisztában vagyok azzal, hogy én vagyok a férfi, az udvariasság mellett meg tudom mutatni azt is, hogy nem szoktam hagyni, hogy más irányítson. Mondhatni hasonlítok az új párodhoz, akiről meséltél.

Mindenesetre köszönöm, habár ezek szerint nem pont nekem szólt a válaszod, azon férfitársaim figyelmébe ajánlanám inkább, akikre illik a puhap*cs jelző. : )

2014. máj. 11. 20:58
 24/29 anonim ***** válasza:

Csak akkor tudnám eldönteni, h külsőleg tetszel-e, ha látnálak. Ha számomra nem fog meg az arcodban/tekintetedben semmi, akkor tök mindegy, hiába jó adottságok.

Az ejtőernyőzés durva, ebből látszik, h nem vagy tutyimutyi alkat, ami jó. Bár nem örülnék neki, mert folyton féltenem kellene.:D

2014. máj. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Eleve egy veszélyes munkát végzek, de nem történt soha semmi baj, mert 1. a biztonságtechnika a munkám részét képezi, 2. elpusztíthatatlan vagyok. :D Na jó, 2-ik pont relatív.

Ha gondolod írj!

2014. máj. 26. 23:47
 26/29 anonim ***** válasza:
95% :D
2014. jún. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nyugi, biztos bírnák a csajok, ha tudnék mindezt, csakhát amikor az utcán sétál az ember, ezek sajnos nem látszanak külsőre. -_- Pedig lehet özönlenének a nők minden ilyen hapsira.
2014. jún. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Max. anyuka szerint nem vagy csúnya. Valójában egy lúzer vagy, mint az itt kérdezők 90%-a!
2014. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Az nem zavar #28-as hogy te is itt írsz és olvasod a kérdéseket ;) okoska.. ;)
2014. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!